Page 28 of 45 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 271 to 280 of 450
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    şu olay başka bir mmorpg de olsa oyunu anında kapatıp güncellemeyi geri alırlardı

Junior Member
    Warrior'um, daha DEVA kesmeyle falan uğraşmam, zaten gelecek gem kadar mana harcıyorum.
    Kimse kusura bakmasın.

Junior Member
    Bir tutturdular asasın yüzdesini felankordan kaldıralım devadan kaldıralım isilondan kaldıralım. Ya komple yüzdeyi kaldırın rahatlayın. Cp yi nerflediniz. Son 1 yılda asasla uğraştığı kadar sunuculara yatırım yapsaydınız oyun farklı noktaya gelirdi. Jr, bdw buglu adamlar devanın canını 10 katına defansını 5 katına çıkarıp yüzdeyi kapatmışlar. Şaka gibi. Jr eventini de bitirdiler. Harikasın ntt.

Junior Member
    Adamlar tüm jr etkinliği boyunca aşağıya inmedi devanın canınıda yücelttiğiniz için kesemedik 45 dakika aptal gibi bekledik adamlar aşağıya insin diye. Sonuç 2 tarafta black gem bravo knıght online fikir üreticileri bu fikir nerede ne yapıyorken aklınıza geldi az çok tahmin edebiliyoruz.
    Last edited by DonJose; 12-20-2020 at 08:02 PM.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Yine 0-0 biten bir JR'nin daha sonuna geldik.Gönül ister çok şey yazmak ama forum işte yazamıyorsun...

En aktif pk dönen zaman olan jr sonrasını bitirdi adamlar Altar gibi serverda doğru düzgün pk atan yok jr sonrası.

Junior Member
    Sw atacak Rogue'miz olmadan 5 Mage 1 Warior 2 Priest Karşı Irktan 6 dk daha önce gelmemize rağmen Deva kesemedik
    Sonuç Görünmez olarak gelen Rakip Asas Bizim Bp priyi tekleyip takımını balkona çekti
    Black Gem için 45 dk beklememek için çıktım haliyle.. Tahminimce de öyle bitmiştir. Kimsenin indiğini zannetmiyorum
    Ayrıca pot ve mana paramızı karşılayan bir JR'miz vardı.
    Devanın canı arttığı için kullanılan pot ve manalarda artar oldu. Haliyle deva kesilemediği için Kill verip Kaybetme veya 0-0 eşitlikle biten JR'lerde gelen Black Gem, Pot ve Mana Masraflarını da Karşılamaz oldu (Tabi Black Gem'i almak için 45 dk. beklemek gerektiğini de unutmayalım)
    Oyun çok kötü bir hal almaya başladı.
    Oynarken Keyif alamıyoruz artık
    Buradan Sayın GM'lere ve yetkililere sesleniyorum, Bu oyunu oynamayı seven ve keyif almak için oynayanlara birazcık saygınız varsa Bu Güncellemeyi eski haline getirirsiniz

Teşekkürler..

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    4 mage 2 okçu tam 6 dkda kestik. Karşı ırk gelmedi. Not düşülsün diye yazıyorum.
    Last edited by GengaR_AreS; 12-22-2020 at 08:41 PM.

Junior Member
    Deva gerçekten kesilmiyor. Karşı ırk gelmediği halde dakikalarca kesilemedi. Sonra 1 kill alıp oturmak zorunda kaldık fakat bu adil olmuyor. Yarın biz kill veren taraf olabiliriz. Devanın canı eski haline gelmeli.
    .

Balkon kaldırılsa ve kill sayısına göre kazanılsa belki bi nebze anlamlı olabilir.