Page 18 of 45 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 450
    oyuna para yatıran bir oyuncu kitlesi için bu deva cok fazla sorun teşkil ediyor . para yatırarak oyun oynayan ve emek veren kişiler arasındaki fark cok fazla açılmaya başladı ve bu durum oyuncu kitlesinin online olma durumunu azaltıyor . bütce olarak az olan oyuncular bu sebebten dolayı oyunu bırakıyor . sayın yetkililer bu oyuna oyuncuların gelmesi için oyun içerisindeki zorlukların biraz daha iyileştirilmesi ve kolaylaştırılması lazım herkes bu oyuna para yatıracak durumda değil . ayrıcı yetkili arkadaşlar bu oyuna para gözüyle bakmadıklarını söylüyorlar evet öyle bir durum durum söz konusu olabilir ama suan oyunda parası olan adam konusuyor her etkinlikte . deva içinde yapılan son güncelleme cok can sıkıcı bir durum ve herkez bu durumdan şikayetci . şikayeti olmayan kitle ise para basıp bu oyundan para yiyen arkadaşlardır ....!
    Last edited by DonJose; 12-18-2020 at 07:36 PM.

Deva kestik diyenlerede inanasım gelmiyor o deva ölmez.

Senior Member
    bir mage olarak ft zaten giremiyorum 81 kişinin aldığı yerde 350 kişi var jrden 3-5 bişey farmlıyorduk oda gitti oyunda yapabileceğim pek bişey kalmadı muhtemelen satıp bırakacağım pus çekip onu çıkarmaya çalışmanın anlamı yok 1 ay boyunca

Yani gerçekten rezalet karşı tarafın asası geldi 1 kill aldı skora yattılar 1 tane asas jr kazandırdı adamlar pk inmeye tenezzül bile etmedi asasın tek yaptığı biz devayı kesmeye çalıştıkça gelip rahatsız etmek ve haliyle ptden 3-4 kişini alt f4 çekmesi. yazık bu oyuna verilen emeklere gerçekten yazık !

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    2 parti arasında ilk ölen direk alt-f4 ceksin küfür yemesin piskolojik baskı görmesin, oyunda en sorunsuz olan moblardan bir tanesi idi deva ve gidip onada çomak sokuldu yani bazen harbiden hak ediyoruz, fazla ilgi maraz doğurur ya aynı öyle. Söyleyemediğim çooook şey var sen gelmeden uyumam bu gece vs.

Junior Member
    5 mage 1 okcu 2 pri 6 7 dakika daldıktan sonra Hpsi %50ye anca geldi ve humanlar geldi.. Skor 1-1 oldu ve inmediler son dakika pkda kaybettik. Böyle bir saçmalık yok yaktığımız pota mı yanalım partydeki 1 kişinin hatasıyla kaybettiğimize mi yanalım yoksa giden vaktimize mi yanalım. Yazık vallahi insanların emeklerine...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    50 dakika çöpe gitti resmen, priest olmadan 25. dakika zar zor devaya gelebildik, haliyle devayı kesemedik, karşısı daha ezik olduğu için hiç inmediler balkondan bitene kadar bekledik ne onlar ne biz kazanabildik oyunu. Üstüne her jr çıkışı mitril görevi yapardık şimdi herkes en son çıktığı için ana baba günü oldu onu da yapamıyoruz, helal olsun bir oyunun dengeleri ancak bu kadar alt üst edilebilir. Tebrikler.

1-0 öne geçen esc atıyo bitmesini bekliyo jr nin. 1-0 geri düşen partyde nası olsa deva kesemeyiz diye denemeden alt f4 çekiyo bu nasıl bi mantıktır oldu olacak direk deva sahasını koyun direk deva inelim süreyide 5 dk yapın bari 50 dk zamanımızı yemesin. bu nasıl bi saçmalıktır ben böyle bişe görmedim tahminde edemezdim tebrikler tekrardan.

Junior Member
    bugün şansıma full item parti geldi ve bunu gören karşı human parti doğal olarak hiç inmedi, pk bile denemedi, balkondan flood atıp dalga geçerek süreyi erittiler. JR 0-0 bitti. humanlara hak veriyorum inseler kaybedeceklerdi ama burda benim partimin suçu ne itemli olması mı ? hayatımda gördüğüm en berbat güncelleme acil düzeltmeniz gerek

Senior Member
    Bu saatten sonra ilk kili alan jryi kazanır.

Bu etkinliğin tek mantığı bu