Page 42 of 45 FirstFirst ... 324041424344 ... LastLast
Results 411 to 420 of 450
    Senior Member
    Benim yeni jrde en büyük sıkıntım güçlü olmasına tek kesebilecek olmasına rağmen adamlara dalmayı veya tek başına devayı kesmeyi reddetip inadına karşı ırkı indiren, sonrasında ise ya hem kutuyu hem son vuruşu verecek kadar devaya atak vermeye üşenmiş yada karşı ırkın tek kill alıp esc atmasıyla alt f4 atan adamlar. Silvery gem için 40dk bekleyecez mi diyen adama kill alalım sen alt f4 at diyorum hayır zorla karşı ırkı indiriyor adamlar birini tekleyip esc atıyor. E ne oldu? Yine altf4 atacaksın. Yemin ederim bana silvery gem için mi 40dk bekliyecez diyen adamı aynı gece 04:30da stone golemde clanıyla çöp farmlarken gördüm. Clanındaki diğer arkadaşları da aynı şeyi bir önceki jrde yapmıştı onlar da "silvery gem için mi bekleyecez" demişti. 2 silverle aynı para için 40dakika stone golem kesmeyi biliyorsunuz.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by aza_ZUpN5uCB View Post
    Benim yeni jrde en büyük sıkıntım güçlü olmasına tek kesebilecek olmasına rağmen adamlara dalmayı veya tek başına devayı kesmeyi reddetip inadına karşı ırkı indiren, sonrasında ise ya hem kutuyu hem son vuruşu verecek kadar devaya atak vermeye üşenmiş yada karşı ırkın tek kill alıp esc atmasıyla alt f4 atan adamlar. Silvery gem için 40dk bekleyecez mi diyen adama kill alalım sen alt f4 at diyorum hayır zorla karşı ırkı indiriyor adamlar birini tekleyip esc atıyor. E ne oldu? Yine altf4 atacaksın. Yemin ederim bana silvery gem için mi 40dk bekliyecez diyen adamı aynı gece 04:30da stone golemde clanıyla çöp farmlarken gördüm. Clanındaki diğer arkadaşları da aynı şeyi bir önceki jrde yapmıştı onlar da "silvery gem için mi bekleyecez" demişti. 2 silverle aynı para için 40dakika stone golem kesmeyi biliyorsunuz.
    Ben devam edeyim. Bilyorlar kardeşim herkes her ... biliyor. Ama kimsenin işine gelmiyor. Yoksa milletin dümeni bozulur. Baksana bilmem kaç k playeri olan oyun biz gelmişiz burada birkaç saftirik forumda birşeyleri değiştirme umudu içindeyiz. Geride kalan binlerce player de adına oyun denen bu oyunda yolunu bulma peşindeler.
    Yani ez cümle ben şahsen devanın eski haline döneceğini hiç mi hiç inanmıyorum.
    İşin içinde ntt olduğu için gözümle görmeden ve bizzat deneyimlemeden asla inanmam.
    Ama ben bu bakımda herkese 10 veya 30 starlayt zımbırtısı göndereceklerini tahmin ediyorum.
    Ne yapalım umut fakirin ekmeğidir. Herkese afiyet olsun.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Guncelleme guzel hep boyle kalir umarim gb degerlenmis olur

Senior Member
    Nickname
    SepuLTura
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Supermtn55 View Post
    Guncelleme guzel hep boyle kalir umarim gb degerlenmis olur
    Böyle kalsın ama süre kısalsın. 50 dk çok uzun

bana görede guzel bişe oldu 6 dakikada jr bitiriyorlar en azindan dengelenmiş oldu Asasian job lara % yüzde atmasi kaldirilirken guzel uygulamada magelerde degişen bişe olmadi onlara bi düzenleme gelirse o zaman tam jr diyebiliriz

Quote Originally Posted by lUran1al View Post
    bana görede guzel bişe oldu 6 dakikada jr bitiriyorlar en azindan dengelenmiş oldu Asasian job lara % yüzde atmasi kaldirilirken guzel uygulamada magelerde degişen bişe olmadi onlara bi düzenleme gelirse o zaman tam jr diyebiliriz
    mesala 18 skili 70 ve 80 skilleri kaldırılıp defansı indirilse senin için okeyse mgame iletilsin

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Arkadaşlar, moderatörlerimizin uyarılarına dikkat edelim lütfen. İkili tartışmalara girmek yerine fikirlerinizi belirtmeniz hem bizler için, hem konunun geleceği için daha önemli.

Deva Bird yaratığının HP değeri ve genel olarak Juraid Mountain etkinliğinin işleyişi ile ilgili pozitif güncellemeler olacak fakat henüz test aşamasında. Ancak testler tamamlandıktan sonra güncelleme içeriği hakkında daha fazla bilgi verebiliriz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar, moderatörlerimizin uyarılarına dikkat edelim lütfen. İkili tartışmalara girmek yerine fikirlerinizi belirtmeniz hem bizler için, hem konunun geleceği için daha önemli.

Deva Bird yaratığının HP değeri ve genel olarak Juraid Mountain etkinliğinin işleyişi ile ilgili pozitif güncellemeler olacak fakat henüz test aşamasında. Ancak testler tamamlandıktan sonra güncelleme içeriği ile ilgili daha fazla bilgi verebiliriz.
    deva nın canı düşürülsün defans düşürülsün gold bar drop kaldırılsın bence

Senior Member
    Quote Originally Posted by fur_4HtJMF1s View Post
    deva nın canı düşürülsün defans düşürülsün gold bar drop kaldırılsın bence
    şu achieve saysın ben onada razıyım.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post

Deva Bird yaratığının HP değeri ve genel olarak Juraid Mountain etkinliğinin işleyişi ile ilgili pozitif güncellemeler olacak fakat henüz test aşamasında. Ancak testler tamamlandıktan sonra güncelleme içeriği hakkında daha fazla bilgi verebiliriz.
    şu açıklamadan jrde magenin hegemonyasının biteceğini tahmin ediyorum. Mage dizecek arkadaşlar acele etmesin jrde magenin avantajı gidince mage itemleri de düşecektir.