Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Bizde bu oyunda varız...

Öncelikle beyler bayanlar bakınız bayanlarda diyorum çünkü bizim gibi azınlıkta olsa bayan mevcut bu oyunda o yüzden slota ks geldiğinizde ve slotu alamadığınızda küfür etmek yerine bi sorun küfür ettiğiniz için cevap vermiyoruz cevap vermediğimiz için yine küfür yiyoruz ben sizi tek tek reportlayamam çünkü günün her saati oyunda değilim o yüzden bu oyunda bayanların varlığını kabul edin ona göre davranın...

Senior Member
    ne yani erkeklere küfür edilir bağyanlara küfür edilmezmi türk kızı ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by bq7_ThDPXQyZ View Post
    Öncelikle beyler bayanlar bakınız bayanlarda diyorum çünkü bizim gibi azınlıkta olsa bayan mevcut bu oyunda o yüzden slota ks geldiğinizde ve slotu alamadığınızda küfür etmek yerine bi sorun küfür ettiğiniz için cevap vermiyoruz cevap vermediğimiz için yine küfür yiyoruz ben sizi tek tek reportlayamam çünkü günün her saati oyunda değilim o yüzden bu oyunda bayanların varlığını kabul edin ona göre davranın...
    Küfür erkeklere edilebilen ve "KADIN"lara edilemeyen bir durum değil, kimseye edilmemesi gereken bir olay. "KADIN" erkeğin altında bir konumda değil ki erkeklere yapılan küfür "KADIN"lara yapılmamalı.
    Umarım ülkemizin kuruluşunda "KADIN"lar için yapılan devrimleri "KADIN"=erkek kavramının temellerini dünyada bir çok ülkeden daha önce öncülük eden bir ülke olarak. 100 yıl sonra "KADIN"larımızın da akıllarında bu devrimleri yapması dileğiyle.
    [IMG][/IMG]

Annene veya kızkardeşine küfür edildiği zamanki yüz halini merak ettim şimdi o zaman herkes herkese küfür etsin belki dünya güzelleşir ne dersin ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kadın olduğumu unutuyorum millete laf yetiştirirken ben de artık allah ne verdiyse aynı şekilde vereceksin cevabını. Kim ne bilecek kadın olduğunu küfür edene sen de aynı şekilde cevap ver. Hem küfür erkeklerin daha zoruna gidiyor emin ol. Hele bir de erkeklik gururlarına dokunacak ufak şeyler söyleyince deliriyorlar. Sınırı aşmadığım için de hiç mute yemedim üstelik.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Bahsettiğiniz probleme katılıyorum ancak bu bir cinsiyet sorunu değil, toplumsal bir sorun. Bundan erkekler de rahatsız çünkü küfür etmek erkeğe karşı da hoş ve normal bir şey değil doğal olarak.

Bu sebeple buna alınmak, hele de cinsiyetiniz sebebiyle ayrı bir alınmak yerine onları ciddiye almadan devam etmek zorundasınız/zorundayız. Keşke düzelmesi için en ufak bir umut olsa ama maalesef, istediğimiz kabul raporlayalım bitmeyecekler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    babacım mesele anne ya da kız kardeş meselesi değil ki. kendine de küfrettirmez insan. ne alakası var şimdi kadın olmakla. şunun üzerinden bile cinsiyetçilik yapıp pozitif ayrım beklemeyin. bize nasıl anadan girip bacıdan çıkılıyorsa size de girilebilir, niye özel iltimas bekliyorsunuz ki sırf kadınsınız diye. ya reportu bas ya görme geç. ımı bin kıdınım goygoyu saçma.

edit. senin isyanını oyunda ben sürdürüyorum bak. seninki böyle bi şey.

Last edited by freusty07; 12-17-2020 at 10:43 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Farkındalık konunuz için teşekkürler. Davranış kurallarımızda küfür ve uygunsuz dille konuşmak yasaktır. Lütfen elinizden geldiği kadarıyla rapor etmeye çalışınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Oyunun yeni arayüzünü ve değişen kısımlarını çözmeye çalışırken yeni dönem yayıncıların videolarına bakıyordum.Bir bayan yayıncı vardı adı tam tam emin değilim.Evde hanım çocuk tv izliyorlar bende boş bulundum hoparlöre verdim sesi vermez olaydım.Ağzından çıkan küfür kulaklarımızda çınladı ne yapacağımı bilemedim.Kızım, baba sen kötü şeyler mi izliyorsun diye sordu ne diyeceğimi bilemedim.Soruna global olarak bakmamız gerekiyor ama şu bir gerçek ki; oyun içierisindeki oyuncuların bir kısmı 16-25 yaş aralığında ve sokaktaki ergen muhabbetlerinin eksiği yok fazlası var oyuna tam olarak yansıtmaktalar.Bunu değiştiremeyiz tabiki, onlarda bizim gibi yıllar sonra döndüklerinde onlarıda yeni nesil küfürbazlar daha ağır cümlelerle karşılayacaklardır
    Last edited by DonJose; 12-17-2020 at 11:00 AM.

Senior Member
    Küfür var küfür var bazıları ufak tefek şeyleri görmezden gelebiliyoruz ama bazılarının hayal dünyası çok geniş ama cezası olmadığı için PM engeli atıp geçmek gerekiyor.