Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Güncellemeden Sonra pc donuyor

Merhaba, yeni maradon pachinde maradonda dolsırke birden oyun ve pc donuyor daha öncesinde bişi yoktu lütfen yardım edin. oyunu yüklerkede cracter data donuyor şimdi. offf

Senior Member
    tekrar rest attılar kardeş ama neden xd

Senior Member
    Quote Originally Posted by d3l3x View Post
    Merhaba, yeni maradon pachinde maradonda dolsırke birden oyun ve pc donuyor daha öncesinde bişi yoktu lütfen yardım edin.
    Aaaa olur mu hocam kesinlikle sorun senin pc dedir kesinlikle patchde bir sıkıntı yoktur nasıl pencere modu hatasında launcherde bir sıkıntı yoksa bundada yoktur yav

Senior Member
    geyiği bırakın arkadaslarda inş çözerler şunu valla 1saati geçkin süredir ugrasıyom res geldi bakalım ne olucak. pach geri çekip filan yükledim bişi düzelmemişti.
    maradonda 1dk dolasıyon ilk önce oyun donuyo sonra pc hiç bir şekilde yanıt vermiyo kapatıp açmak zorunda kalıyom ondan sonra oyuna girmeye kalktıgında cracter data donuyo kalıyo:d

Senior Member
    Quote Originally Posted by d3l3x View Post
    geyiği bırakın arkadaslarda inş çözerler şunu valla 1saati geçkin süredir ugrasıyom res geldi bakalım ne olucak. pach geri çekip filan yükledim bişi düzelmemişti.
    maradonda 1dk dolasıyon ilk önce oyun donuyo sonra pc hiç bir şekilde yanıt vermiyo kapatıp açmak zorunda kalıyom ondan sonra oyuna girmeye kalktıgında cracter data donuyo kalıyo:d
    Birazdan yetkili arkadaş açıklama yapınca ne demek istediğimi anlarsın hocam

Senior Member
    Aynı şekilde aşırı donma var. Birde oyunu aşağıya atıp arka planda YouTube da birsey izlerseniz dahil direk dc verip oyundan atıyor. Ki zaten bu aylarca böyle millet yakınıyor bu sorundan dolayı hala düzeltme yapmadılar.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Güncellemeyi şimdi yaptım. Patchleri attım start dedim. Dondu server ekranı gelmedi. Ondan sonra denediklerimdede start gelmiyor.Launcher donuyor en son failed veriyor. Sizde var mı şu an start.