Results 1 to 7 of 7
    Senior Member
    Race
    Karus

Twisted Maradon u açıklayan bir video

Etkınlık içeriğini okudum ama teori ve pratik farklı oluyor. İçeride ne yapılması/yapılmaması gerektigini anlatan bir video olsa çok iyi olurdu.

Senior Member Pochette's Avatar
    Moderatör arkadaşımızın bu şekilde bir içeriği mevcut. Dilersen yine youtube üzerinden farklı görüntülere ulaşabilirsin.

Senior Member
    Race
    Karus
    1 saattir arıyorum bulamamıştım teşekkür ederim

Senior Member
    Race
    Karus
    şimdi izledim de yine bir şey anlamadım şöyle sesli bir şekilde rehber hazırlansa süper olur

Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Moderatör arkadaşımızın bu şekilde bir içeriği mevcut. Dilersen yine youtube üzerinden farklı görüntülere ulaşabilirsin.

Şimdi izledim. Burası ESKİ MARADON HARİTASI yıllar olmuş görmeyeli. Anlamadığım oyunun data dosyasında hala bu harita duruyorsa, o zaman bizim şu anki Maradon yeni bir harita demek. Oyunun hikayesinin koptuğu buradan belli oluyor. Yeni maradondan eski maradona TP gate den ışınlanma olması lazım. Ve bu eski maradon haritasında yeni yaratıklar eklenip her iki ırk için ortak exp kasacak yer haline getirilebilir. Hem eski maradonu özleyenler ve hatırlayanlar için bir geçmişi yaşama dönemi sağlar.

NOT: Nasıl olsa gerçekleşmeyecek, çünkü oyunun gidişatı, oyunun hikayesi ile tamamen uyuşmuyor.

Senior Member
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Corbinal37TR View Post
    Şimdi izledim. Burası ESKİ MARADON HARİTASI yıllar olmuş görmeyeli. Anlamadığım oyunun data dosyasında hala bu harita duruyorsa, o zaman bizim şu anki Maradon yeni bir harita demek. Oyunun hikayesinin koptuğu buradan belli oluyor. Yeni maradondan eski maradona TP gate den ışınlanma olması lazım. Ve bu eski maradon haritasında yeni yaratıklar eklenip her iki ırk için ortak exp kasacak yer haline getirilebilir. Hem eski maradonu özleyenler ve hatırlayanlar için bir geçmişi yaşama dönemi sağlar.

NOT: Nasıl olsa gerçekleşmeyecek, çünkü oyunun gidişatı, oyunun hikayesi ile tamamen uyuşmuyor.
    bu etkinliği bende hiç sevemedım sankı knight onlıne la alakası yok gibi. çok saçma ve karışık

Senior Member
    Race
    Karus
    yok mu böyle bir video gerçekten hiç anlamıyorum etkınlıgı