Page 3 of 25 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 250
    Yani şaşırmadık ama bizlere gerçekten müstehak her ay milyolarca liralık cash çekiliyor adamlar tabi canının istediğini yapıpta sizi dinlemicek yavaş yavaş bütün etkinlikleri berbat edecekler
    Last edited by NightOwl; 12-17-2020 at 06:03 AM.

Senior Member NeedB's Avatar
    Twisted Moradon – Zombi Etkinliği'ni düzeltip de getrseniz keşke. Anlaşmalı 2 kxper 30sn -1 dk içinde bitirmekte. Kxper olmasa bile ortalama 2-3 dk süren bir etkinlik.

Not:Yeni gördüm 80+ yapılmış. Sanırım Kxper sorunu çözülür bir nebze.
    Last edited by NeedB; 12-17-2020 at 06:10 AM.

Junior Member
    şarşırmadık oyunda kimle konuşsam bu güne kadar gelen her güncelleme eskiyi aratıyor

Junior Member
    Yeni bir güncellemenin gelme sebebi vardır priestlerin kalkanlı heal atma olayı hangi amaçla kaldırıldı yani sizi ne rahatsız etti ben merak ediyorum şahsen size hak vermek adına, ben battle priest pk atıcam elimde kalkan yanında silah asasdan Spike yiyicem sonra kalkanı Çıkar değiştir bir daha atack yap sonra kalkan tak heal kaldırmaya çalış bir de ne görelim silahı takmayı unuttuk

Quote Originally Posted by Jacksy View Post
    Yeni bir güncellemenin gelme sebebi vardır priestlerin kalkanlı heal atma olayı hangi amaçla kaldırıldı yani sizi ne rahatsız etti ben merak ediyorum şahsen size hak vermek adına, ben battle priest pk atıcam elimde kalkan yanında silah asasdan Spike yiyicem sonra kalkanı Çıkar değiştir bir daha atack yap sonra kalkan tak heal kaldırmaya çalış bir de ne görelim silahı takmayı unuttuk
    Bp oynamamış bir insana kolay geliyor ama o silahı kalkanı çıkarırken zaten 1 tur daha heal atman gerekiyor kalkanı takıyorsan zaten heal atman lazım oda elin düşmez atabilirsen.
    Last edited by VeYiOunEmS; 12-17-2020 at 06:31 AM.

Senior Member
    str prieste geçmiş olsun, öyle kalkan çek heal at, hemen silah tak atağa devam et devri gg :/

Abi asas karakterini silin ya ozaman jr de moblara vuramıyor bi %demiz vardı oda gitti çiftleme yok nörfde yedi bu yüzdeyi karakterleremi atacağız sadece çok saçma olmuş bide parası olmayana oynayamaz hale geldi oyun şimdi pk cılar jr de kazanacak ozaman

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    DigniTy
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by STORRRRYY View Post
    str prieste geçmiş olsun, öyle kalkan çek heal at, hemen silah tak atağa devam et devri gg :/
    zaten ne kadar sağlam olursan ol tek yiyor gibisin çift silah takana kadar 10 sefer ölürsün zaten zorlamaya gerek bile yok

Junior Member
    silahla castlayıp kalkan takarsanız sorun kalmaz

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LLemniscate View Post
    Fazladan sağ tık yapıp silah değiştirmeyi battle prieste kısıtlama olarak görmek de garip. Kuriana Asasa kısıtlama gelirken neredeydi şuan tepki gösteren battle priest arkadaşlar?
    hayatında hiç bp oynamamışsın belli.. o yüzden lütfen yorum yapma... atak yapmak için silahı çıkar kalkanı çıkar silahı tak sonra atak yap... onlar için en az 2-3 saniye lazım asas 3 sn de kaç skill vurur yada warrior bir yazsana buraya .... onu geçtim görünmezlik ile gelen asas ilk atağı yaptıktan sonra kalkan takıp heal almazsan yatarsın şimdi kalkanı tak tek el silah tak ve heal al birde bunu 600 def 4k can ile yap ... umarım bp pri hakkında bilgisi olmayanlara birşeyler anlatabilmişimdir...

bp prileri bu saatten sonra pk alanında göremezsiniz... çok zor full+full bile olsa cz den sinirle çıkarlar... geçmiş olsun bp oynayanlara.. str pri olsam bu gün bütün itemleri satıp int e dönerdim...yada oyunu bırakırdım...