Page 23 of 25 FirstFirst ... 132122232425 LastLast
Results 221 to 230 of 250
    Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    Silver Bar'ı Deva'dan kaldırın içiniz rahat etsin.

Bizim deva'yı eski hale getirin.

Para para diye gideceksiniz.
    Gold bar da var drobunda.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sayın yetkililer , geçen yılda aynı etkinlik vardı , kardanadamlardan direkt olarak MS de düşüyordu , hem daha çok kardanadam vardı , şu pandemi döneminde oyuncu sayısı 2 ye 3 e katlanmışken neden kardanadam sayısı daha da azaldı , açıklayın lütfen
    Last edited by NightOwl; 12-20-2020 at 03:11 AM.

Senior Member
    ben BP priestimi bozdum kaç gün sonra cvp olarak olumsuz geri dönüş aldık diyecekler. itemleri elden çıkarayım ne yapıyorlarsa yapsınlar bıktım artık bunların oyuncuyu oyundan sogutan gına getiren hamlelerinden..

Senior Member
    Hiç yapmasaydınız daha iyiydi bence Yapımcı firmaya aynen bunu iletin

Junior Member
    Yıllardır Gün geçtikçe oyun daha da çekilmez bir hal almaya başladı
    Yılbaşı vesilesiyle diğer Online oyunlar gibi oyuncunun beğeneceği ve kayda değer eventler yapıp daha çok user çekmeniz gerekirken sevgili Ntt Game yöneticileri her sene yaptığı saçma sapan kardan adamlar ve ödüllerini ısıtıp ısıtıp önümüze koymaya devam etmesinin yanı sıra gelen yeni güncellemede de Battle Priesti artık bir hiç edip kullanılmaz hale getirmeniz çok sayıda User kaybetmenize neden olacak
    Ayrıca Bu güncellemede Biz Oyuncuların En çok sevdiği ''Juraid Mountain'' etkinliğininde Adına yakışır bir hali kalmadı.
    Siz sayın yetkililer JR de PK dönücek PUS itemlerine talep artıcak zannediyorsunuz ancak 1 kill alan takım balkona çıkıp sürenin dolmasını bekliyor.
    Rakip takım insinler diye Devaya atak dahi yapsa 1 Kill alan takım 5 dk da bi kontrol edip darladığı zaman Devanın HP Fulleniyor. Haliyle kaybedicek olan takımı geçtim Black Gem için çoğu kişi beklemez Ancak 1 Kill alan takım bile 50 dk beklemesi gerekiyor Rakip takım komple oyundan çıksa dahi yine bekliyecekler Çünkü onlarda Devayı Kesemiyecekler.
    Haliyle Felankor ve BoSS eventlerini kaçırmak istemeyenler 50 dk beklememek için kazandıkları JR de Alt-F4 atıcaklar.
    Bekleyipte son 5-10 dk da Lag v.b. yüzünden DC olmak apayrı içler acısı birşey zaten
    Bu oyunun belkide en zevkli Job u Yani Asassian'ı her güncellemede nerfliye nerfliye hiç ettiniz Devaya Drain Atamamak nedir madem kullanılamıyor neden var bu skill
    Bir User olarak; Yaklaşık 10 Senedir oynadığım bu oyunu yapılan güncellemelerle keyif alınmaz bir hale getirdiniz Oynayanların %90'ı Para için oynuyor artık Oyuncular olarak Yapılan Güncellemeyi en kısa zamanda düzeltmenizi talep ediyoruz. Battle Priestin, JR de Devanın HP'sinin ve Drain Skill'inin eski haline gelmesi gerekiyor
    Sayın Ntt yöneticileri ve GM arkadaşlar Yapılan sahte ve yapmacık güncellemelerle yeni oyuncu kazandıramıyorsunuz Bari Mevcut Oyunculara Izıdrap etmeyi bırakın lütfen!

Senior Member
    Kendinizi ne kadar abartıyorsun. Bu sacma tehditlerle sonuc almayı hedefleyebilmeniz cok garip.250 tane olumsuz yorum var yani 250 kişinin hepsi oyunu biraksa nolur??
    Bizim serverda 300 e 300 jr katılımı oluyor yani hepiniz bi severin yarısı değil katılım olarak.Butun serverlara oranlarsak DEVA da kulak değilsiniz.ister bırakın bister oynayın çokta önemli değilsiniz.
    Az mantıklı eleştiri yapın ve çözüm deneyin.Bos tehditler bir işe yaramıyor.
    Yorumuma gelince bence elestirilebilir ama kesinlikle yanlış değil, hem pk dönüyor hemde devaya yetişme şansımız oluyor. Dun 4 tane itemsiz karakterle server imizda 5 party dolaşıp her gece 5k np kasan mage playerlara karşı galip geldik. Magenin hegomonyasina son verildi. Bütün telas bu adamlar 40 dk beklerse bu seferde felankora gidemiyor. Yani oyun diyorki herkese bi firsat veriyoruz ya Juriad ya da felankor. Lütfen değişiklik yapmayın denemeye devam edelim. Bu düzenleme bana daha faydalı olacak gibi geliyor.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by _WonderWoman_ View Post
    Gold bar da var drobunda.
    Yeni sunucularda sadece silver bar ondan belki bilmiyordur

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    deva felankordan daha ağır ve zor kesiliyor. bari dropları %100 e çekseler. hep zarar hep zarar.

Junior Member
    Bp priestleri bitirdiniz bu güncelleme ile eğer düzelmez ise oyunu bırakıcağımı üzülerek sizlere söylüyorum 2 3 tane çapulcu mage yüzünden bp karakterlere büyük haksızlık!!!!

Junior Member
    Merhaba,

Türkçem kusura bakmayın, google çeviri kullandım

Sık göndermiyorum ama 2007'den beri savaş rahibi olarak bu oyunu oynuyorum. 2007'deki kadar güçlü bir yer olmasa da, bugün hala en sevdiğim ve tek karakterim.

Karakter, zırhların, silahların ve becerilerin gelişmesi nedeniyle yıllar içinde zayıfladı, ancak yine de oynamak eğlenceliydi. Ancak, iyileştirmelerin silahsız kullanılmasını devre dışı bırakan bu yeni güncelleme artık BP'yi tamamen yok etti ve neden yapıldığını anlamaya çalışıyorum.

Bp aşırı güçlü değildir, bu yüzden onu zayıflatmaya gerek yoktur. Ayrıca silahsız iyileşememenin arkasındaki mantık da bana mantıklı gelmiyor. Silahsız saldıramayacağımızı anlayabiliyorum ama iyileşmek için neden silaha ihtiyacımız olsun ki?

Lütfen bu güncellemeyi tersine çevirin yoksa 14 yıl sonra oyunu terk etmek zorunda kalacağım çünkü başka bir karakteri oynamıyorum. Çoğunuz gibi ben de bu oyunu gençliğimden beri oynuyorum ve şimdi ayrılmak istemiyorum.

INT BP'yi denedim ama pk'deki hasar çok düşük, bu yüzden oyuncular kaçmadan öldüremiyor.

Teşekkürler,
    Uzun süreli oyuncu ve Endişeli Bp