Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 250
    Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ORC KEL magelerin saç bugu düzelmiş onuda yazın.
    JustInTime

Fazladan sağ tık yapıp silah değiştirmeyi battle prieste kısıtlama olarak görmek de garip. Kuriana Asasa kısıtlama gelirken neredeydi şuan tepki gösteren battle priest arkadaşlar?

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhaba şövalyeler,

*Deva Bird yaratığının can değeri arttırıldı.

*Deva Bird yaratığına artık yüzde hasar vuran yetenekler kullanılamayacak.

NTTGame | Knight Online Ekibi
    50-0 yenilirken 8 kişi devaya ks bekleme sorununuda çözün artık. İnmiyorlarsa dışarı atsın bdw de yaptınız burada da yapın.

Ya da devaya en cok vuran kazansın.
    JustInTime

Senior Member
    şimdi biz asaslar olarak bu yüzde skillerini neremize koyacağız ?? hayır yerine bir şey de koymuyorsunuz, derdiniz nedir anlamıyorum. Jr muhabbeti çok uzayacak, en azından süresini 40 dkya çekin. ayrıca jr moblarından snow crystalleri kaldırmayı akıl edemediğinize de neredeyse emin gibiyim..

Gelen güncellemenin adil olduğunu düşünmüyorum bu oyuna bp ile başladım heali full item olmama rağmen ucu ucuna elim düşmezse atıyorum şu an hem kalkan hem silah takacaksın diyonuz

Senior Member
    Pencere modu hatasıyla ilgili tek kelime edilmemiş işinize gelmeyen bir bug yada açık olsa anında oyun bakıma sokulup düzeltilirdi bu kadar samimiyetsiz bir yönetim olmaz. Şimdi çıkıp biz ilettik yapacak bir şey yok dersiniz tek yaptığınız her sene gelen güncellemeyi "Ctrl + C , Ctrl + V" ...

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    DigniTy
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    OYUNDA HİÇ BİR ŞEKİLDE KENDİNİ SAVUNAMAYAN BP Yİ DÜZELTECEKLERİNE NERFLİYORLAR . karşı ırktaki oyuncular ağzının suları akarak ilk db letip kestikleri hero ve sizin sayenizde ağızlarından akan sular dahada artacak. STATLARI düzeltirler belki def özelliği artar belki kitleme veya zıplama özelliği gelir diye beklerken hiçbir olmayan yeteneğinidee elinden almışsınız bravo tebrikle size

Bence kurian ve bp yi kaldırın oyundan sizde kurtulun bizde kurtulalım

Senior Member Nyyd's Avatar
    Lise de hoca öğrenciye takar gibi asas jobuna takılınmış, benim öğrenmek istediğim başka bir konu var; Jr etkinliğinde yaratıklar büyücü olmadığı halde neden çok uzaktan vurarak el kırıyor ? Bu problem ne zaman düzeltilecek ? Hiçbir oyunda sınıfların yetenekleri zayıflatılmazken neden knightta sürekli bir yetenek kısıtlaması geliyor ? Bazı sorunları başka alternatif güncellemeler ile çözmeniz dileğiyle.

Yapılan hata düzeltmeleri için ellerinize sağlık.

Member BaRoN37's Avatar
    Nickname
    BaRoN37
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    LoYaLisT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Her sene aynı etkinlikleri getirip bide 5 saat de oyun kapalı kalıyor çok başarılı kopyala yapıştır etkinlikler geçen senenin aynısını aktarıcaksınız altı üstü bu kadar bekletmenize gerek yok sonra beklenti içine giriyoruz