Page 17 of 25 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 250
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    5 mage 1 asas 1 db 1 cc party ile hiç rahatsız edilmeden 8,30 dk sürdü kesmemiz Db arkadaşımla felankora çıkacağımızı söylediğimiz için kestiler yoksa süre bitişine kadar oturacaklardı. Tamam pk ve mücadele düşünülmüş bir güncelleme ama tam tersi sonuç verdi pkyı daha çok böldü ayrıca yani party çok düzgün gelmediği sürece deva kesilmez.

Diyelim ki 5 tane sağlam warrior ve 1asaslı party ile karşılaştım. O adamlar devayı kesemez ben de yukardan aşağıya inmem ya da alt f4 çekerim ve kill vermem... 0-0 biten jr sonucunda o adamlar da jryi kaybetmiş olacaklar. Ne için ? Tek sebebi karşısına düşmanın ÇIKAMAMIŞ olması. Yani karşısındaki düşmandan GÜÇLÜ olduğu için Jr kaybedecek adam. Şaka gibi...
    Warrior party düşünsene , 10dk boyunca devaya dalıyorlar aldıklarını çıkışta pota veriyorlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by beetlee View Post
    Warrior party düşünsene , 10dk boyunca devaya dalıyorlar aldıklarını çıkışta pota veriyorlar
    tam olarak öyle oldu karuslar yardım etti sağolsunlar birlikte kestik karsı ırkla ve kazandık. Gelen gemler manaya gitti pottan zarardayız işte

Junior Member
    Yani bi güncellemede oyundan soğuttunuz pes ,Bp karakterim vardı atack def arasında geçişimi zorlaştırdınız en çok eğlendiğim jr etkinliğim vardı elimden aldınız.Daha ben size ne diyeyim sizi her zaman ittifakçı güruha karşı savundum bu forumda ama şu güncelleme ile tüm oyuncuları rahatsız ettiniz. Bpnin defi yok tek avantajı heal kalkan takabilmesi onu yapması için herşeyi zorlaştırdınız.Yıllardır oyunda hak ettiği durumu göremeyen bp eskiden solo bp pkya cıkan insanlar vardı şuan bırakın solo pkyı 1 vs 1de bile şartlarını zorlaştırdınız. iyi kötü jrde eğleniyorduk şimdi adamları kessekte kesilsekte devayı kesemiyoruz. Başka sözüm yok size !!!!

Junior Member
    Biz karşı tarafa atak vermedik 2 parti birlikte kestik devayı. Sizde pk atmayın birlikte kesin şansa kime düşerse. yoksa 50 dk beklersiniz. Zaten bunlar ilk jrler ilerde kimse birbirine saldırmayacak birlikte devayı kesip çıkacak. Güncelleme geri alınmazsa tabi.
    Last edited by upelluri16; 12-17-2020 at 08:26 PM.

Junior Member
    Yanlis anlamayin ama su oyunda zevkle oynadigim bi bp kalmisti artik oda yok. ya birazcikta şu yapilan guncellemelerin oyuncuya nasil yansiyacagini dusunun lutfen.Oyundan iyice soğutmayin oyunculari lütfen.İnaniyorum guncellemede yaptigimiz bazi yanlis seyleri duzelticeginize ornegin prestin silahsiz heal atamamasi gibi jr de sacma bi sekilde devanin cani ve ölmemesi .İnaniyorum size sayin gm ekibi ve bu işle ilgilenen arkadaşlar.

Senior Member
    Nickname
    Hgs
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    1925Göztepe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Quote Originally Posted by templar007 View Post
    Amaç zaten başka.Deva kesilmesin sunuculara gold bar silver bar girmesin olay tamamen bundan ibaret tabi anlayana...
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Yönetim böyle güncellemeler ile uğraşmasın. CZ geçiş 20m, Eslant geçiş 10m, Moradon geçiş 5m olsun. Oyundan hızlı hızlı GB silinsin.
    Quote Originally Posted by farmersefa View Post
    JR etkinliği sadece JR etkinliği olarak düşünülmemelidir. JR demek, saat 11 gibi oyunun en kalabalık olduğu zaman demek. PK'nın en dolu ve zevkli olduğu saatler demek. JR'den sonra sunucuya göre 2-3 saat tertemiz PK atılması demek. Ama siz JR'ye giren partilerin çoğunu 1 saat JR bitmesini beklemek zorunda bırakırsanız PK'da partilerin yarısı olmayacak demek. Zaten PK atılan 2-3 saat varken, insanların bir an önce JR'yi bitirip PK'ya çıkmasını sağlamak varken tam tersi bir tutum sergilenmiş. Tamam Deva kesmek tabii ki kolay olmayacak ama önce ki hali zaten ne zor ne kolaydı ? İnsanların JR ile ilgili sıkıntıları çok farklıydı. Afk kalanlar, attack yapmayanlar vb. idi. Bu güncelleme ile "zaten pot paramızı karşılamıyor" diyen priestler hiç girmeyecektir. Bu kadar şikayet varken değişeceğini umuyorum. Umarım yetkililer dikkate alırlar.
    169 adet 1920 117 tane ibex gitti gelen 2 silver 1 black karşı taraf çıktıda aldık onu da... 14 dakikada anca kesildi 1 party adamla.. mage yoktu dkm ile bugladık da kestik.. partyi sağlam görmesem inanın başında alt f4 çekecektim.. full + reb karakter var diye durdum. pk da adamlara 40/21 yeniliyorduk..isi veya felo kesen klanda olduklarından çıktılar jr den.. gitmeselerdi kaybetmiştik. bu arada karşıda o partyde olan okçu ve pri yede yazık oldu. kazandıkları jr yi adamlar çıktığı için kaybettiler... jr den çıkmamış olsalardı 2 black ile çıkacaktım...hesap edin 5 m pot harca jr anca onu karşılasın.. bu saatten sonra jr lerde prisiz oynamaya alışın derim..
    Last edited by SmallMage; 12-17-2020 at 08:56 PM.

Senior Member
    devayı tam rezil etmişsiniz devayı kesmek imkansız hale gelmiş...

Senior Member
    Quote Originally Posted by AntMan88 View Post
    Yanlis anlamayin ama su oyunda zevkle oynadigim bi bp kalmisti artik oda yok. ya birazcikta şu yapilan guncellemelerin oyuncuya nasil yansiyacagini dusunun lutfen.Oyundan iyice soğutmayin oyunculari lütfen.İnaniyorum guncellemede yaptigimiz bazi yanlis seyleri duzelticeginize ornegin prestin silahsiz heal atamamasi gibi jr de sacma bi sekilde devanin cani ve ölmemesi .İnaniyorum size sayin gm ekibi ve bu işle ilgilenen arkadaşlar.
    aynen usta ben satışa cıkardım bp itemlerimi oynanmıyor artık

nasil bir güncellemedir bir taşla iki kuş hem bp gitti hem jr )
    insanlara nasil bu oyunu biraktirsak diye uğraşılıyor sanki zorla biraktiracaklar )

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    madem öyle kalkan takan tp magelerde kalkanla nova atamasın kör atamasın tp yapamasın. oyunu zaten warriorko ya çevirdiniz tam olsun.