Page 16 of 25 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 250
    Senior Member
    Bu nasıl deva? Hangi derde deva? Bunu 1pt 10dk kesemez böyle bi saçmalık olamaz. 1 pt adam vurduk canı %90dan aşşağa indiremedik orda sabit kaldı hpsi.

Junior Member
    Bu güncelleme hangi amaçla yapıldı bilmiyorum ama amaç servera coin girişini azaltmaksa devadan silver bar drobunu kaldırsalar daha az tepki yerlerdi eğer amaç pk dönmesi ise de ilk kill i alan esc atıp bekliyor eskiden yine deva canını indirince karşı takım deva kestirmemek için aşağı iniyordu şimdi o da yok. Önde olan takım 50dk bekleyecek olsa bu sefer de 23.40 da bitmiş olacak ve CZ deki pk yı kaçıracak. Nereden tutsan elinde kalan bir güncelleme olmuş

Junior Member
    Birçok solo oyuncuyu oyuna bağlayan etkinlik jr. Solo takılan bütün arkadaşları jr etkinliğine girmemeye, czye adım atmamaya çağırıyorum. Quest dahil yapmayın. Bu adamların tek derdi oyuna gözünü kırpmadan 100-200k yatıran egolu adamları tatmin etmek. Zaten ekibi olan kimse felo pksını bırakıpta 2 silver için 50dk beklemez. Bu oyunda hiçbir zaman userler olarak fikirlerimiz önemsenmedi! bunun tek yolu oynamamak, para yatırmamak

Senior Member Efsanevi_Kahraman's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    oynamamızın bir amacı kaldı mı artık oyunda pot parası bile artık çıkaramıyoruz nasıl pk atacağız artık bence jrde giremeyecez
    Cesaret insanı zafere , kararsızlık tehlikeye , korkaklık ise ölüme götürür.

Junior Member
    Full partyi dbmiz var 1 tp mage geldi sadece 15dk dkda deva kesemedik. Vurduğumuzun tamamı geri doluyor arkadaş hiçmi deneme yapmadınız kim nasıl kescek devayı karşıda 1 kill alıp esc alıyor. Sadece canı artmamış çok fazla hp recoveryisi var devanın
    Last edited by NightOwl; 12-17-2020 at 09:19 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    JR özelinde kaş yapalım derken kaşı yapamadığınız gibi gözü değil canı çıkardınız.

Senior Member
    Buglu jr denk geldi, devaya erken gittik kesemedik.Karşı ırk gelince 2 party kestik.Karşı party devaya gelmeden dağılsa yada 10-15 dk geç gelse oturup bekleyecektik.Bunun pk ya ne gibi bir katkısı oldu ?
    Daha önce bitirir cz geçerdik yada bdw falan yapardık.

Senior Member Efsanevi_Kahraman's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheAscennsion
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    vallaha bir sorunu bir sorunla kapattıkları sürece her zaman bir sıkıntı cıkacak artık ya yoruldum.
    Bir oyun adı üstü oyun ve oynadıkça insanların keyf alması lazım ama artık zulüm olmuş durumda onlarda haklılar zorla tutmuyorlar bizi hür ireademiz
    Cesaret insanı zafere , kararsızlık tehlikeye , korkaklık ise ölüme götürür.

Junior Member
    Deva ölmüyor gördüğüm en saçma güncelleme ,oyunun en güzel etkinliğini leş ettiğiniz için minnettarız...100 def açmak herhalde 10 yıl sürecek !!!

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    5 mage 1 asas 1 db 1 cc party ile hiç rahatsız edilmeden 8,30 dk sürdü kesmemiz Db arkadaşımla felankora çıkacağımızı söylediğimiz için kestiler yoksa süre bitişine kadar oturacaklardı. Tamam pk ve mücadele düşünülmüş bir güncelleme ama tam tersi sonuç verdi pkyı daha çok böldü ayrıca yani party çok düzgün gelmediği sürece deva kesilmez.

Diyelim ki 5 tane sağlam warrior ve 1asaslı party ile karşılaştım. O adamlar devayı kesemez ben de yukardan aşağıya inmem ya da alt f4 çekerim ve kill vermem... 0-0 biten jr sonucunda o adamlar da jryi kaybetmiş olacaklar. Ne için ? Tek sebebi karşısına düşmanın ÇIKAMAMIŞ olması. Yani karşısındaki düşmandan GÜÇLÜ olduğu için Jr kaybedecek adam. Şaka gibi...