Page 20 of 25 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast
Results 191 to 200 of 250
    Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Abi yillardir herkes Warrior'lara bir duzenleme bekliyor. Ama adamlar kurian,mage,asas ve cok ilginc bir sekilde BP'ye bile nerf getirdi ama warrior'u hala ellemediler. Cidden inanilmaz..

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rapstartrl View Post
    Deva Keserken Yorulduk Genie Açıp cay sigara molası verdik
    archer arkadaşlar 2 kere rpr gitti geldi.
    Sesli güldüm

Senior Member
    kardeşim bir günceleme yapacaksanız oyuncuları düşünerek yapın anket açın nabız yoklayın bu oyunu sadece BP var diye oynayan binlerce bp oyuncusu var sizin yaptıgınız oyuncuyu oyundan sogutup terketmesını beklemek lütfen biraz duyarlı olun. ben bu oyunun eski günlerini hatırlıyorum cz de paso atros kesıyorduk çünkü kesecek rakip oyuncu yoktu eger şuan bu seviyedeyse bu kadar iyi bir hale gelmişse bunun kahramanı siz degilsiniz bu degerli oyuncu arkadaşlarımızdır.

Senior Member
    o değilde bu güncellemeleri yapan yıllardır knight oynayan biri çokta akıllı tebrik ediyorum kendisini

Junior Member
    Simdi guncelleme geldi ne guzel klanlar icin yukseltmede geldi kolaylik
    fakat hic demediler ki bazi arkadaslarin elinde emblem of honor royal emble var bu adamlar bunlar para verdi yada emek harcadi satmaya calisiyor simdi herkes bu itemlere cop olarak bakiyor bilen de biliyor az paralar degild
    ne olacak bunlar neden bunlar dusunulurek biseyler yapilmiyor cok kotu bir suru emek bosa cikti yazik bu oyun ne olacak bole gun gun sogutuyorsunuz oyundan neyse hay oyunlar iyi oyunlar arkadaslar

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Dkm nin buglarının kısmen de olsa düzeltilmesi çok sevindirici. Ama devanın HP sinin artırılması çok saçma olmuş. Bunun yerine magelerin esc/gate priestlerin gate skilleri kullanıldığında bir sonraki odaya ışınlamasın partide yoksa haksızlık oluyor. Ayrıca Lobo/Lupus ve Lycaon artık gelmeli kaç ay oldu insaf artık

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Deva Bird yaratığının can değerini eski haline getirin lütfen.

Jr de 20 dakikadir devayi kesmeye calisiyoruz. Jr içerisinde adam kesmeye yönelik işlem yaptiniz .adamlar 1 kill alip esc atiyolar ozaman ölen ve town atanlar orta bölgede doğsunlar ve pk o sekilde atilsin sağlam olan adam kazansin . Yada bu deva can ve defansi hp recoverys eski haline alinsin . Bu durum cok sikinti ve saatlerce burda bekliyoruz....!

Quote Originally Posted by tef_HwrFvWbJ View Post
    Jr de 20 dakikadir devayi kesmeye calisiyoruz. Jr içerisinde adam kesmeye yönelik işlem yaptiniz .adamlar 1 kill alip esc atiyolar ozaman ölen ve town atanlar orta bölgede doğsunlar ve pk o sekilde atilsin sağlam olan adam kazansin . Yada bu deva can ve defansi hp recoverys eski haline alinsin . Bu durum cok sikinti ve saatlerce burda bekliyoruz....!
    kanka devaya öl oda bir yöntem az önceki jr de mage yoktu 3-0 yaptım çay çorba yapmaya gittim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by son_y7TcSk94 View Post
    Parti kurmak için 100k ücret mi kesilecek?
    Hiç akıllarına sokma istersen o karpuz kabuğunu