Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425
Results 241 to 250 of 250
    Junior Member
    Allah aşkına şu knight açıkken başka oyuna girildiğinde DC verme sorununa bir el atın. Kaç gündür yazıyoruz, ayrı olarak konusu bile var ama hala ilgilenilmiyor. Gerçekten canımız sıkılmaya başladı. Hiç kimse bir şey yazmıyor bu konuyla alakalı.

Senior Member
    Nickname
    SiRkRaLTuRk
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    deva ile ilgili hp ve yüzde güncellemesi geri alınması gerekli şuan kimse zevk almıyor.Oyuncuların sesine kulak verin herkes şikayetçi..

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by sirwoe16 View Post
    deva ile ilgili hp ve yüzde güncellemesi geri alınması gerekli şuan kimse zevk almıyor.Oyuncuların sesine kulak verin herkes şikayetçi..
    Yapımcı firmadan düzenleme istendi büyük ihtimal bir sonraki bakımda hp eski haline gelebilir.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Yapımcı firmadan düzenleme istendi büyük ihtimal bir sonraki bakımda hp eski haline gelebilir.
    Emin misiniz Katil_Kurt? Bazı güncellemeler yarım saatlik bakımla anında geri çekilebiliyo. Bunun uzamasının sebebi nedir?

Senior Member
    priest heal olayı düzelsin , premium cantana bekliyor kırıp devam edecem

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Arkadaşlar sınırsız Holy Starlight kırdırdım, VIP key alamadım. Sanırım atmıyor. Şaşırmadım xD

Junior Member
    1 hafta oldu ve deva ile ilgili bu sorun giderilmedi. Tek zevk aldığım etkinliği bitirdiniz galiba oyunu bırakmanın zamanı gelmiş

Junior Member
    Oyunun en sevilen etkinliğini bitirdiniz. Deva ölmüyor bu etkinliğin amacı en hızlı olan ırkın kazanması ve artık hızın önemi yok adamlar afk moba atak yapmıyorlar zaten pk ya kalacak diye ve galiba bu güncellemenin amacı jr de pk olması ama 1 hafta oldu ben pk atmadım çünkü 1 kill alan jr boyunca inmiyor, deva zaten kesilmiyor bütün oyunlar 1-0 bitiyor hangi amaçla siz devanın canını eski haline getirmiyorsunuz. Bir kere olsun oyuncuları düşünün

Kardesım madem bu hafta güncelleme olmucak bunu neden bizimle paylaşmıyosunuz.BP priest oynuoz rezil rüsva olduk çoluk cocuğun mascarası olduk okcular dalga gecer oldu. deva konusunu hiç saymıyorum bile. söylediğiniz laf yapımcıya bildirdik cevap beklıyoruz ne yapımcıymıs ben sanki oscarlık film yapımcısı bu arkadas kimse artık sizlerin bizi bilgilendirmesi lazım madem düzelmıcek bp lerde heal işi söyleyin bizde oyunu kafamızda bitirelım haber beklıyorum cz cıkmıyorum 1 haftadır yaw sizden gelicek habere göre karekteri bozup bırakıcam yapmıcaksam yapmıcaz deyin siz yolunuza biz yolumuza diyelım. Allah size daha cok kazandırsın kimsenın parasında pulunda gözümüzde yok yaptınız işe biraz saygı gösterin yaw. ben özel sektörde çalışan bi insanım bizde müşteri memnunieyti her zaman esastır .Mademki sizler bu oyunda game master lık yapıyosunuz oyuncusu dinlemeniz lazım ne sölesemde boş gerçi yapımcıya bildirdik cvp beklıyoz klasik yanıt su yapımcıyı cok merak ettm kımmış bu acaba yaw

aylar sonra dünya para yatırıp oyuna geri döndük, şu güncelleme yüzünden 3 günde oyundan soğudum tekrar.
    İçimden bir his bir sonraki güncellemede de devanın değişmeyeceğini söylüyor. Çok kişi oyunu bırakır bunu düzeltmezseniz bilginiz olsun.
    Ayrıca başka bir sorun söyleyeyim, devaya mage fr 54 ve 57 skillleri damage vurmuyor. Bosslara da vurmuyor aslında asas yüzdesini kaldıran eklenti magenin bu skillerini de mi pasife çekiyor, bu bir bug değil mi?