Results 1 to 9 of 9

Rebirth Basılamayan Silahlar, Antidef Chitin Armorlar Hk.

Uzun süredir ortada olan bu durumla ilgili herhangi bir çalışma yapılıyor mu?
    Chitin antidef içeren high class chitin giysilere ve bazı silahlara rebirth basılamıyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bana göre bu eşyalar nadir ve direktmen + basılı şekilde elde edildiği için sistemden devre dışı bırakılmış. İleride rebirth basılabileceğini de pek sanmıyorum.

Senior Member
    bencede basılmaz çünkü item ismi sarı ve bu 20yıldır böyle basılamıyor bencede basılmamalı böylesi daha güzel insanların anti taktıgını anca böyle anlayabiliriz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Chitinlere rebirth basılıyor diye biliyorum diezde +21 chitin kafalık vardı kullandığım dd21 veren ama herhalde senin dediğim +6 dd25 chitin

Hayır mesela gordionda 2 tane +9 no reb mage citin dd var veya baska sw larda +7 8 9 10 olan chitinler. Sarı yazılı olanları kastetmiyorum tabi ki. Upgradeable olanları kastediyorum. Bence de basılmaz anca böyle anlayabiliriz diyen arkadaşa cevaben; basılabilenleri mevcut. +11 rev +21 rev helmetler var.
    O zaman onlarda no rebe çevrilsin ne de olsa rebirth olarak düşmüyor hayvanlardan.

Junior Member
    Quote Originally Posted by TheKeylogger View Post
    Hayır mesela gordionda 2 tane +9 no reb mage citin dd var veya baska sw larda +7 8 9 10 olan chitinler. Sarı yazılı olanları kastetmiyorum tabi ki. Upgradeable olanları kastediyorum. Bence de basılmaz anca böyle anlayabiliriz diyen arkadaşa cevaben; basılabilenleri mevcut. +11 rev +21 rev helmetler var.
    O zaman onlarda no rebe çevrilsin ne de olsa rebirth olarak düşmüyor hayvanlardan.
    Katılıyorum. Rebirth basılmışı olmasa eyvallah, rare itemler için değil reb isteği. Reb basılmışı var pazarlarda ve bunu talep ediyoruz. Reb basılabilsin. Dark knght silahlarında da vardı bu mevzu.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bana göre bu eşyalar nadir ve direktmen + basılı şekilde elde edildiği için sistemden devre dışı bırakılmış. İleride rebirth basılabileceğini de pek sanmıyorum.
    Nadirliği konusunda haklısın ama bi Dark Knight silahları kadar da yaygın değiller. Dark knight silahlarına getirilen reb basılabilme özelliği bir düzeltme niteliğindeydi ve bu eşyalara da getirilmeli. Ayriyetten bone cleaverların bazılarına da basılamıyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by meh_ecWCDfk7 View Post
    bencede basılmaz çünkü item ismi sarı ve bu 20yıldır böyle basılamıyor bencede basılmamalı böylesi daha güzel insanların anti taktıgını anca böyle anlayabiliriz
    Rare olanlara basılmıyor, basılmasını da beklemeyiz. Ama no reb olanlar rebe çevrilemiyor. İnsanların anti taktıgını damagene bakarakta anlayabilirsin.

Junior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Chitinlere rebirth basılıyor diye biliyorum diezde +21 chitin kafalık vardı kullandığım dd21 veren ama herhalde senin dediğim +6 dd25 chitin
    Hayır. Rare +6 vs olanlar sarı. Onlardan + basma yada rebe çevirme gibi bir talepte beklenemez zaten.