Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Cheat Reportstaki fake bildirim konuları

Adam slota ks partisi kuruyor makroyu açıyor bakıyor karşıdaki parti sağlamsa kutu alamıyorsa bu tpt makro diye dc'de ve cheat reportsta tonlarca konu açıyor sonuç ne ? Koca bir hiç.
    Benim önerimse;
    Cheat reportsa gönderilen her fake konu için video atan karakterin ceza alması. Eğer gm o bildirim üzerine slota giderse ve adam temizse bildirimi yapan videodaki karakter ceza alsın. Hem cheat reportsun bu sayede iş yükü önemli derecede azalmış olur. Saygılar

ben nerden bilecem adamda tpt mi var makromu var tamamen legal ellemi oynuyor şüpheleniyorum ki atıyorum varsa illegal bi durum inceleniyor çogu zaman olmasada ceza alıyorlar burda raporlayana ceza verilcek bir olay yokki

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by EhliBeyTR View Post
    ben nerden bilecem adamda tpt mi var makromu var tamamen legal ellemi oynuyor şüpheleniyorum ki atıyorum varsa illegal bi durum inceleniyor çogu zaman olmasada ceza alıyorlar burda raporlayana ceza verilcek bir olay yokki
    +1 konuyu açan fazla düşünmemiş rastgele konu açmış .

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Cr ekibini kandırmaya yönelik rapor oluşturan kullanıcılar için ceza sistemi vardır. Forum hesapları süreli ya da süresiz kapatılabilir Gm inisiyatifi ile oyun hesabı da ceza alabilir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Cr ekibini kandırmaya yönelik rapor oluşturan kullanıcılar için ceza sistemi vardır. Forum hesapları süreli ya da süresiz kapatılabilir Gm inisiyatifi ile oyun hesabı da ceza alabilir.
    Teşekkür ediyorum öğrenmek istediğim buydu konuyu kapatabilirsiniz

Senior Member
    Ben kanıtlı makro videosu atıyorum, adam mobu kesiyor charı hemen uzaktaki moba dönüyor ama vurmuyor, böyle 2-3dklık videoyla report atıyorum.

Cevap: Karakter kontrol edilecektir. Peki karakter kontrol edildiğinde makro açık değilse ne olacak? -Hiçbişe.

O zaman ben CRye sahte report mu atmış oluyorum?
    Last edited by STORRRRYY; 12-15-2020 at 07:24 PM.