Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member

Gold star bankaya koyulsun

Başlıktada belirttigim gibi goldstar bankaya koyulsun ama non trade olsun 3 çarada ayrı ayrı masraf ettirtmeyin yeter artık.

Member lordofwar1's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Maradon Npc Asette 50m'e Satılsın + Bankaya Konulabilir Olsun Yeterli.

Senior Member NeverFree's Avatar
    +1..........

Moderator NightOwl's Avatar
    Takasa kapalı ancak depolanabilir olması gayet güzel olacaktır, depolanabilir olmasını destekliyorum.

Senior Member
    Etkınlık mı yoksa somurumu bellı degıl.Etkınlık dediğin etkınlık içi itemlerle yapılır .Birde bankaya konmaması ayrı saçma ztn

Senior Member
    Valla oynadığım serverda sell 600-700k bandında olan spellerin buyu 1300e selleri 1500+ya çıktı sırf bu yüzden yaptırmak istemiyorum ama bankaya konabilir olursa kesin yaptırırım.

+1 Destekliyorum. Bankaya konulabilir olsun. Ayrıca AP kanadı vs. takmamız gerektiğindede envanterimizde kalabalık etmez.

hayır koyulmasın karaktere özgü olsun. Not ben geçen yıl 2 karakterimede yapmıştım zaten. Ayrıca her yıl yıl başında gelen bir etkinlik ve ilk günlerde spell fiyatları çok fazla artıyor yaklaşık 4 haftalık süreniz var bir şekilde monster stone kasarak son güne kadar spell biriktirip kalan spelleride pazardan alıp uygun bir fiyattan yapabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by gur_f5QjvA28 View Post
    hayır koyulmasın karaktere özgü olsun. Not ben geçen yıl 2 karakterimede yapmıştım zaten. Ayrıca her yıl yıl başında gelen bir etkinlik ve ilk günlerde spell fiyatları çok fazla artıyor yaklaşık 4 haftalık süreniz var bir şekilde monster stone kasarak son güne kadar spell biriktirip kalan spelleride pazardan alıp uygun bir fiyattan yapabilirsiniz.
    uygun fıyattan! anlaısan bir stokcu kardesımız bu olaya karşı

3 hafta önce 644 K dan 4.215 adet pazardan çekilip 3 gün önce de 1215 den buya basıldı şuan 1250 ye satıyorlar 1,100 buyu var ben kazandım biraz da başkaları kazansın