Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 40 of 40
    Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    kesinlikle gelmemeli, suistimal edilmesi çok olası bir konu. örnek vermek gerekirse, karakteri aç, 1 günde 60 yap, ms leri topla, belli görevlerle zaten 2-3m rahat kasılıyor, sonra karakteri sil, aynı döngüye devam et. Bence kesinlikle gelmemeli. ama saygı duyarım tabiki de .
    gördüğüm en doğru yaklaşım bu gelirse söylediğin kesinlikle yapılacaktır bunun sonucunda kospçular yüzünden elimizden alınan bazı şeyler gibi (coin görevleri vb.) mslerden hatta ve hatta exp veren görevlerden de olabiliriz diye düşünüyorum her id şifre için belli bi sınırı veya trade açmaya benzer cüzi bi kc karşılığında olursa düşünülebilir yine de yaklaşımın çok mantıklı kardeşim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    karakter silme de paralı olur kesin gelirse.. pusta geçen bir sc var sadece açtığınız 1 karakterin yerini değiştirmeye yarıyor onu bile paralı yapmışlar. yani oyuna girince en sondaki karakteri en başa koyup seri entere basıp hızlı giriş yapmak isteseniz bile paralı.. karakter silmeyi getirmeleri çok uzun sürer. rakip oyunlar knight ın oyuncu kitlesini çalmaya başlayınca yenilikler ard arda gelir bence

limit olacak sadece 10 lwl e kadar olan yada 50 lwl e kadar olabilen çarlar silinse yeterli olacak yada en azından pus'a 50 100 cash e bir kağıt koyarsın onunla silebilirsin gibi de olabilir biraz çözüm odaklı olsalar herşey yapılabilir imkansız diye bir şey yoktur

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Rank efect' i video sonrası Usko' ya da hemen geldi. Bunu da bi getirseler de eski gereksiz karakterlerden kurtulsak.

Quote Originally Posted by yeniisim172 View Post
    usko'ya gelmemesi gerektiğini düşünüyorum. ya soyulup silinen karakterlere 2 ay sonra erişilirse ne olacak ? o durumda oyuncunun mağduriyeti ne olacak. umarım gelmez.
    Abi cidden bu yorumun o kadar saçma ki yazıya dökemedim. Kardeş hakaret etsem mi ne yapsam bilemedim.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bu özellik Kore sunucusunda şu an için test aşamasındadır. Test süreci sorunsuz biterse USKO'ya gelmemesi için bir neden yok diye düşünüyorum. Umarın en kısa sürede güncelleme notları arasında görürüz.
    çok güzel açıklamışsın reis

Karakter silme kesinlikle gelmeli
    Umarim en kisa zamanda gelir

Junior Member
    bari gelmicekse söylesinler ring parasını düşürmeleri lazım ozamanda

Senior Member MadneSs's Avatar
    Nickname
    Madness
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Konu günceldir arkadaşlar. Umarım en kısa zamanda bu özellik uskoya gelir

Quote Originally Posted by MadneSs View Post
    Esenlikler, bildiğiniz üzere karakter silme işlemi uzun süre önce kaldırıldı ve geri eklenmesi için bir çok oyuncu talepte bulunmakta. Günümüzde karakteri o hesaptan kaldırmanın yolu ringlemek ve bu çok pahalı bir yöntem. Koreko'da olan bu özelliği getirilmemesinin sebebi olarak gmler "Silinen karakterleri bizler bile geri getiremiyoruz. Hesap bilgilerini kaptıran ve hesap erişimini kaybeden oyuncular mağdur olur." cevabını veriyorlardı.
    5651 Sayılı İnternet Yasası na göre log bilgilerini en az 1 yıl süre ile saklamak zorunda olduğunu biliyorlardır herhalde. Daha detaylı bilgi için İnternet yasasına bakabilirler. Diyelim log bilgilerini saklamadılar ve birisi ile mahkemelik oldular. Direk Türkiyeden o oyuna ulaşım engelleniyor. Bu kadar basit. Yoğur siyah mı veya beyaz mı? Diye tartışmanın anlamı yok. Kanun ne diyorsa, o olur.

Not: Yazacak çok şey var da. Oyun hakkında. Oyunu oynamayı sevdiğim için oynuyorum.