Results 1 to 2 of 2

Thread: Raporlama hk

Raporlama hk

Merhabalar,

Öncelikle ALLAH RIZASI İÇİN diyorum.. Bu mesajı okurken birazcık ALLAH ve PEYGAMBER korkusu olan yöneticiler bu konu hakkında gerekli işlemleri yapsın ne olur..

Bakın "İNCE LİF NÖROPATİSİ HASTASIYIM". Bu oyunu gerçekten severek oynadığım ve hastalığımı bir nebze olsun unutturduğu için oynuyorum.

14.12.2020 Gece JR'sinde aşağıda belirtmiş olduğum " x " adlı nick sahibi insan beni Deva kesme esnasında sırf pick almayayım diye diğer mage arkadaşıyla birlikte olup anında towna çekti ve diğer arkadaşı onu geri TP aldı. Sonra Silver Barı kendi aldı ve bana hiç birşey düşmedi. ALLAH RIZASI İÇİN DİYORUM TEKRARDAN YETKİLİ ARKADAŞLAR NE OLUR BU ŞAHIS VE TP ETTİREN ARKADAŞI HAKKINDA GEREKLİ İŞLEMİ YAPSIN. Ben samimiyetle çektiğim ağrıların ve kullandığım ilaçların yüzü hürmetine gerekli bedduayı ettim. Lütfen bu yapılan onun yanına kalmasın. Bugün bana yaptı yarın yüzlerce hatta binlerce playere yapabilir.
    Last edited by NativeBrutal; 12-14-2020 at 07:20 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Partideki mage'nin kutu size açılmasın diye kasıtlı olarak towna çekmesi suçtur ve bunu Cheat Reports bölümüne bildirmeniz gerekiyor. Forumun herkese açık kısımlarında bildirim konularının açılması yasaktır.

Cheat Reports kullanımı için Raporlama Sistemi (Cheat Reports) - Güncellendi konusuna göz atabilirsiniz.