Results 1 to 10 of 10

Hybrid View

Oyunu Daha İyi Hale Getirmek İçin Yapabileceklerim.

Sayın NTTgame yönetimi.

Oyun dosyalarında değişiklik yapma yetkinizin olmadığını biliyorum. Ancak şöyle bir gerçek varki siz veya MGame oyuncuların bazı çok makul taleplerini yerine getirme konusunda çok eskik kalıyor.

1. örnek olarak Oyuncuların sık sık istediği eşyaların bonuslarını silmek için scroll eklenmesini istiyorlar. Bu yıllardır istenmesine rağmen eklenmedi.

Ben 14 yıldır kod yazan ve knight online'ın hem client hem server dosyalarına ve veritabanına hakim birisi olarak, bu ve benzeri bazı konuları oyuna eklemek üzere talibim ve bunların karşlığında ücret talep etmiyorum.

Bu konuyu trolleyecek sulandıracak arkadaşlar lütfen böyle yapmayım bu ciddi bir tekliftir.

Eğer bunu NTTGame ekibi Ciddi Ciddi düşünürse. MGame ilede bu konuda mutabakat sağlayabilirlerse. Ben NTTGame ekibiyle sözleşmemi imzalayıp bu ve benzeri güncellemeleri çok kısa süre içerisinde oyuna eklemeyi taahhüt ediyorum.

Süre konusunda şöyle bir örnek verebilirim. Eşyaların bonuslarını silmek için kullanılabilecek scroll'u 3 gün içerisinde oyuna ekleyebilirim.

Lütfen NTTGame ekibi bu mesajımı ciddiye alsın. Şu oyunun gelişmesi ve güzelleşmesi için bişeyler yapmak istiyorum sadece.
    Last edited by cgreft; 12-14-2020 at 11:47 AM.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Bravo

Senior Member
    Kral hareket. Umarım ciddiye alınır.
    NTT konuya cevabını merakla bekliyorum

Senior Member
    umuyorum ki böyle istekli kişilerle iş yapılsın.

maksimum 3 gün demişsin bırak 3 günü 3 ay sonra getiririm dersen bile razı olur insanlar

Teveccühünüze teşekkür ederim arkadaşlar. Ancak görüyorumki ne NTTGame yöneticilerinin nede forum modlarının ilgilenmek gibi bir niyeti yok.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by cgreft View Post
    Teveccühünüze teşekkür ederim arkadaşlar. Ancak görüyorumki ne NTTGame yöneticilerinin nede forum modlarının ilgilenmek gibi bir niyeti yok.
    Ciddiye alınacak bir konu açmamışsın ki adamlar gelip yazsınlar kardeş Akıl var mantık var mgame izni olmadan nasıl yapmayı planlıyorsun ? Mgame izin vermediği sürece gelecek olan patchin içeriğine bile bakamaz nttgame, sen gelmiş diyorsun ki oyuna yeni item kodlayacağım Bu arada nttgame oyuna içerik sokmuyor sen nttgame ile nasıl oyuna yeni içerikler sokmayı planlıyorsun ? Ntt sadece verilen içeriği yayınlıyor... 14 yıldır herşeye hakimmişsin güya ama insanları inandırmak için en azından resmi sunucu, korsan sunucu farkını bilsen de konuşsaydın Allah razı olsun postu ilk okuduğumda kahkaha attım bu nasıl bir cahillik
    Last edited by Hmps; 12-14-2020 at 03:28 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    başvuru forumdan konu açılarak yapılmaz bunun adı sadece şov olur. ciddiyet varsa ortada iletişim kanallarından mail gönderilir. buradakilerin takdirini tebriğini vs vs kazanmak önem arzetmez bi şirket için. usule uygun başvurularda bulunmalısınız.

Senior Member
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    başvuru forumdan konu açılarak yapılmaz bunun adı sadece şov olur. ciddiyet varsa ortada iletişim kanallarından mail gönderilir. buradakilerin takdirini tebriğini vs vs kazanmak önem arzetmez bi şirket için. usule uygun başvurularda bulunmalısınız.
    Boş yorumlar yapma.
    NTT ekibinden biri gelir link verir bizde referans olacağız der özel görüşme yapılır.
    Çok akıllısınız ya bırakın kendinizde kalsın.
    Adamın söylediği kötü hiçbir şey yok burada senin yaptığın şov.

Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    Aynen kardeşim benim. Tek derdim burda show yapmak zaten.

Benim hiç aklıma gelmedi mail atmak yada farklı iletişim kanallarını kullanmayı denemek.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    NTTGame de Mgame de uluslararası büyük şirketlerdir. Bu tür ihtiyaçlarında forum üzerinden değil kariyer siteleri üzerinden başvuru almaktadır.