Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Senior Member

Talia armor kalkmalı mı?

Eskiden kimsede old takı yokken defans veren takı yokken işe yarardı ama şu an herkes en kötü ihtimalle görev eşyaları ve old takılara sahip. Üstüne Talia eklenince kesilmez oluyorlar. Bence bu Talia armor un kalkması gerekiyor. Birinin ölmesi için illa DB alıp party kurmak mı gerekiyor.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Oyun 8 kişilik parti kurmaya izin veriyor. Vermeseydi haklı olabilirdin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Bence kaldırılmasından ziyade, geliştirilmesinin daha iyi olabileceğini düşünüyorum.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    kaldırılmasına ya da değiştirilmesine gerek yok. oyunu tasarlayanlar emin olun bu işlere sizden çok daha fazla kafa patlatarak tasarlayıp bunu oyuna eklemişler.

talia bir stratejidir. değiştirilmesini ya da kaldırılmasını istemiyorum. oyundaki her güzel şey hakkında değişsin demekten vazgeçin lütfen.

Senior Member
    Quote Originally Posted by StockingsBubble View Post
    kaldırılmasına ya da değiştirilmesine gerek yok. oyunu tasarlayanlar emin olun bu işlere sizden çok daha fazla kafa patlatarak tasarlayıp bunu oyuna eklemişler.

talia bir stratejidir. değiştirilmesini ya da kaldırılmasını istemiyorum. oyundaki her güzel şey hakkında değişsin demekten vazgeçin lütfen.
    Eklendiği zaman ile şuan arasında çok fark var. Kafa patlatarak eklenen anti def armorlar kaldırıldı. Bunların da kaldırılması gerekir. Kalkmazsa bile yapım maliyeti en az 30m olmalıdır. Böyle bir eşya bu kadar ucuza mal edilemez.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Eklendiği zaman ile şuan arasında çok fark var. Kafa patlatarak eklenen anti def armorlar kaldırıldı. Bunların da kaldırılması gerekir. Kalkmazsa bile yapım maliyeti en az 30m olmalıdır. Böyle bir eşya bu kadar ucuza mal edilemez.
    Talia asil simdi lazim, bu talia cikarildiginda lvl 70 di ve max ap warrior icin soyluyorum 2 kusurdu. Su an 6 k ap minimum 4 4.5 k ap var nereye kalksin diyosun ne olumsuzlugunden bahsediyorsun, talia karaiysan sundiden acid alirsin takani patlatirsin bu kadar basit.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Talia asil simdi lazim, bu talia cikarildiginda lvl 70 di ve max ap warrior icin soyluyorum 2 kusurdu. Su an 6 k ap minimum 4 4.5 k ap var nereye kalksin diyosun ne olumsuzlugunden bahsediyorsun, talia karaiysan sundiden acid alirsin takani patlatirsin bu kadar basit.
    Talia mı bitiyor karşıda. Nerdeyse bedavaya yapılıyor.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post

talia diğer arkadaşın da dediği gibi asıl şu an lazım. Ayrıca talia 30m olacaksa warriorlar da seri 1.5-2k vurmasın ve tüm berserker skilleri eskiye dönsün, okçular dibime girip 3-5 atıp anında 2sn içinde 11k canı 1350 defansı eritemesin, asasların da jamadarı ve kritik vuruşu kalksın. ayrıca tüm dark knight eşyaları da kalkacak tabi.

bunlar olacaksa seve seve desteklerim kalksın talia. zaten battle priest ya da mageler olarak diğer sınıfların gölgesinde var olmaya çalışıyoruz bir de talia kalkacak öyle mi?

warriora atak kırma atıyorum ve adam bana buna rağmen 1000-1500 vuruyor. siz hala talia kaldırma peşindesiniz. bunu düşüneceğinize rogue ve warrior sınıfı neden bu kadar fazla hasar veriyor diye düşünün.

Senior Member enezx's Avatar
    Talia armorun kalkmasından ziyade asit toplarının kişiyi takip etmesi gerektiğini düşünüyorum
    Fiyatı da 300 500k gibi bir şeye yukseltilirse çok güzel denge sağlanır

Senior Member EraJacque16's Avatar
    talia oyundaki en büyük saçmalıklardan biri
    consume & adapt