Results 1 to 8 of 8

Raporlama hakkında

Merhabalar,
    Ben siriusta kasmaya yeni basladım genelde uruklarda oluyorum ancak tahmin edeceginiz üzere slot bulmak zor. Birkac defa slot buldum ancak adamlar slot bizim diyip geliyolar ve genie acıyorlar. Buraya kadar bi sorun yok fakat bende adam caysın diye elle atak yapayım diyorum adamın genieli farmı benim elimden daha hızlı ki sadece genieli adamlarla önceden cok mücadele etmistim kesinlikle elden hızlı olmuyor. Belli ki altında makro var. Şimdi sormak istedigim sey bu legal bir sey mi? Yok illegalse kontrol edeni yok mudur bunun? İstisnasız s1s2s3 hepsinde hemen hemen bu tarz adamlar var.
    İyi oyunlar herkese

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle bu durum tabii ki legal değildir ve cezası mevcuttur. Aşağıdaki link üzerinden Davranış Kuralları'nı inceleyebilirsiniz.

Davranış Kuralları

Ayrıca, oyun içi kontroller ve Xigncode taramaları yetkili ekip tarafından aralıksız bir şekilde sürekli olarak yapılmaktadır. Bu durum hakkında Eryudes'in düzenli olarak açtığı Ceza Alan Oyuncular Hakkında'nın 259. konusunu inceleyebilirsiniz. Bu kontroller CR ve oyun içi kontrollerin dışında ceza alan kullanıcıların verileridir.

Ek olarak, iş birliği yapmak isterseniz Cheat Reports bölümü aracılığı ile raporlama yapabilirsiniz. Raporlar sırası ile kontrol edilmekte ve mümkün olan en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Geçerli ve doğru bir raporlama yapmanız durumunda raporun sonucu hakkında endişe duymanıza gerek bulunmamaktadır. Gerekli kontroller yapılır ve bir ihlal mevcut ise uygulanması gereken cezai işlem uygulanır.

Cheat Reports Kullanımı

Bilginize,

sonuc nedir acaba kanıt yetersizse yeni video koyabilirim. benim genie 1 ok atamazken arkadas 2 tane atabiliyor

Quote Originally Posted by TheMummersDance View Post
    sonuc nedir acaba kanıt yetersizse yeni video koyabilirim. benim genie 1 ok atamazken arkadas 2 tane atabiliyor
    Bildiriminizi Cheat Reports bölümünden yapabilirsiniz. Cheat Reports bölümünden bildirim yaptıysanız raporunuzun takibini o bölüme açtığınız rapor konusu üzerinden yapabilirsiniz.

vardı orada konum ama göremiyorum kapanmıs sanırım o yüzden buradan sordum

vardı orada konum ama göremiyorum kapanmıs sanırım o yüzden buradan sordum
    Konular her gece 23:00 civarında arşive taşınır ve arşiv bölümünü göremezsiniz. Bu sebep ile rapor konunuzun takibini yaparak verilen yanıtı konunuz arşive kaldırılmadan önce görüntüleyebilirsiniz.

anladım tesekkürler. en son inceleniyor yazıyordu demek ki ceza verilmemis adam hala slotta cünkü. elden daha hızlı atak yapan genienin makro oldugunu varsayarsak yazılım olarak görünmeyen makrolar serbest gibi bir sey oluyor o zaman.

anladım tesekkürler. en son inceleniyor yazıyordu demek ki ceza verilmemis adam hala slotta cünkü. elden daha hızlı atak yapan genienin makro oldugunu varsayarsak yazılım olarak görünmeyen makrolar serbest gibi bir sey oluyor o zaman.
    Dilerseniz "güncel" kanıtlar ile tekrar bildirimde bulunabilirsiniz. Ayrıca, inceleme devam ediyor olabilir.

Ek olarak, makro yasaktır. Davranış Kuralları'nı inceleyebilirsiniz.

Makro Kullanımı "Makro Kullanımı" aşağıdakilerden birinin yapılmasıdır:
    * (1) Basit makro yazılımlarının kullanılması.
    * (2) Basit makro donanımlarının kullanılması.
    Örn) Basit makro yazılım ve donanımları kullanarak kendinize avantaj sağlamak ya da afk olarak karakterinizi geliştirmeniz.
    Not: Oyuncu klavye ve mouselarınıza ait yazılımları bilgisayarınıza kurabilir, kullanabilirsiniz fakat bu yazılımları Knight Online oyununda kullanmanız hesabınızın ceza almasına sebep olacaktır.
    Not2: Sadece tek bir beceriyi tuşa atamak ve manuel olarak bu beceriyi kullanmanız, ceza almanıza sebebiyet vermemektedir. Tuş atamasını makroya çevirip, otomatik olarak kullanımı, ceza almanıza sebep olacaktır.