Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 68
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by upelluri View Post
    Genie kalkmadığı sürece bu sorunlar çözülmez...
    Reb15 gelirse Titan spotunda zombiye mi döneceksin? Bu yazdığın çözüm değil.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    olsun expin bir değeri olur en azından...

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Madem artık insanların internet bağlantısı gibi sorunu yok, o zaman bu limit düşürülsün. Artık "böyle olduğu için böyle, yok şöyle olduğu için şöyle" diye açıklama yapmaktan kurtulmuş olursunuz siz de. Çünkü kabak tadı vermeye başladı. Biz de deriz ki, en azından bir çaba gösteriliyor.

İnatla senelerdir şu genie farmının önüne geçilemeyeceğini konuşup duruyorsunuz. İllegal değilmiş de bu yüzden serbest olabilirmiş. Siz öyle sanın, millet kendine program bile yazıyor, bilmem ne zamandır kullanıyorum diye yazmaktan bile çekinmiyor. Dünyadan haberiniz yok sizin.

Adam yazmış okudunuz mu bunu mesela?
    Yok hocam o postumda yazdığımı çok zamandır konusu açıldığında yazarım. Her seferinde de okurlar ama hiçbirisi cevap vermeye cesaret etmez Cevap bulma beklentisiyle yazmıyorum artık bunları, kötü niyetli insan gibiyim bunların çok kolay yapılabildiğini ve yakalanılmanın imkansız olduğunu fazladan insan bilsin diye yazıyorum alakalı konu olunca

Junior Member
    Slotlardaki coin ve drop oranı değiştirilemezmi? böylece exp kasmak isteyen insanlar farmer istilasındaki slotlar arasında exp kasabileceği slot aramak zorunda kalmaz

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Nickname
    GengaR
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    DamnWeAreSoGooD
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sadece merakımdan soruyorum. DM slotu ile derdiniz ne? Görevi yok, expi düşük. Tek getirisi para yani farm amaçlı. 2005 yılında cz'de dm farmı yaparlardı bilen bilir. Hadi görevi olan slotlarda, titan slotunda genie ile kasanlardan şikayetçi olmanızı anlarım da DM'den şikayetiniz ne? Tam olarak anlamadığımdan soruyorum. Niye DM? 2-3 kişi slotta farm yapmak istiyorsun da yapamıyor musun? O yüzden mi düzenlenmesini istiyorsun yani?

Şu slot nerflensin, şu slotta kasılmasın diyenlerin tek amacı var; Daha fazla kazanmak. Detayına girmeyelim, anladınız siz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Sadece merakımdan soruyorum. DM slotu ile derdiniz ne? Görevi yok, expi düşük. Tek getirisi para yani farm amaçlı. 2005 yılında cz'de dm farmı yaparlardı bilen bilir. Hadi görevi olan slotlarda, titan slotunda genie ile kasanlardan şikayetçi olmanızı anlarım da DM'den şikayetiniz ne? Tam olarak anlamadığımdan soruyorum. Niye DM? 2-3 kişi slotta farm yapmak istiyorsun da yapamıyor musun? O yüzden mi düzenlenmesini istiyorsun yani?

Şu slot nerflensin, şu slotta kasılmasın diyenlerin tek amacı var; Daha fazla kazanmak. Detayına girmeyelim, anladınız siz.
    Bir kaç çete kişilerin her serverda aynı slotları genie ile alması evet dediğiniz gibi daha fazla para kazanmak

Senior Member
    Şimdi adama demezler mi?

1- Derdin görev yapamamaksa neden slot örneği verirken ilk örnek Titan , ikinci örnek DM?
    Düşünelim. Coins miktarı azalsın istiyorsun bu sayede az olan şey değerlenir yani elindeki coinsleri şimdi olduğundan daha fazlaya satma planlarındasın.

2- Derdin fazla bilgisayarlar ise adamlar legal ama sen eşitlik diyorsun.
    Yani teke tekte sabaha kadar bu slotlarda ben kasarım savaşırım ama 8 kişi olunca diş geçiremiyorum demek mi? Yani seninde asıl amacın bunlarla aynı mı?

Moderatör arkadaşın dediği gibi illegal durum yoksa herkes istediğini yapabilir. 8 arkadaş toplanırlar yine o slotu sana yedirmezler güzel kardeşim.

Görev konusuna gelirsek bu slotlardaki görevler bir party ile ks'li ks'siz max 10 dakika sürüyor. ( Görevler günlük değil ya senelik 1 senede 10 dakika ayır yapıver güzel kardeşim )

Başa dönelim açık açık söyle güzel kardeşim. Derdin nedir?

Oyuna giren parayla gram ilgilenmiyorum. Çünkü ben oyun oynuyorum. Yahu siz ne oynuyorsunuz? Tutturmuşlar bir oyuna giren coins miktarı. Amaç nedir? Yine aynı kapı coins çok girerse elindeki coinsin TL üstünden değeri düşer. Sen ve senin gibiler ekmeksiz kalır.

Çok olsun herkes item yapabilsin. Seninde itemin olsun , bir başkasınında olsun.
    Last edited by BlackMbaku; 12-13-2020 at 11:36 PM.

Senior Member
    Dm slotu kıskançların zoruna gidiyor. 12 senedir boş o slotlar ben bir kez bile kasan görmedim. Anca arada silver bar için gelen 10 dk da sıkılan olurdu. Ama birileri kasınca hemen değere biniyor. Bu oyunda kardeş bunu neden kesion ne atıyor, saatte kaç m bırakıyor diyenler bu arkadaşlar.

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Legal dıyorsunuz da oyuna herhangi bir katkıları yok oyunu zarar vermekten bıle banlıyabılerler ama onemli olan niyet banlanmazlar
    Nereye ve neye zarar veriyor 8 kisilik party hepsinde sari peri var diyorlar ne kadar kc ediyor ,

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hocam senin yazdıgın hiç bir şey çözüm olmadı o nası olacak ? bide 15 senedir yazıp çiziyorsun