Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 68
    Junior Member

Sarı Perili 8 Charla Her Slotu Kapatanlara Karşı Nezaman Birşey Yapılacak1

Öncelikle iyi günler, oyun içerisinde hangi slota gidersek gidelim özellikle eslantta 8 charı tek slotta olan kişiler slotu kapatmış vaziyette. Oyundan GB eksiltme politikanızı sonuna kadar destekliyorum ama öbür yandan 8 char bütün slotları kapatan kişilere karşıda hiçbir güncelleme gelmemesini hayretle seyrediyorum doğrusu. Görev yapmak istediğimiz zaman bile boş slot bulmakta zorlanıyoruz, Titan, DM, Satiros, Troll çöp slotlarını lütfen gidin ve gezin. Hepsini 7-8 tane kafasına peri takıp coin farmı yapmaya çalışan kişiler kapatmış. Umarım gereken yapılır..
    Last edited by VouseVaszo; 12-13-2020 at 01:18 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben açıcaktım bu konuyu açmama gerek kaldı

Senior Member
    Adamin imkani var yapiyor. Senin imkanin varsa sende yapabilirsin.

Senior Member
    kardeşim 8 dc pre 8 yesil peri alıyor adam 1500 tl pre ye veriyor bence bu ntt nin işine gelir bence buna birşey yapılmaması lazım

Junior Member
    Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    Adamin imkani var yapiyor. Senin imkanin varsa sende yapabilirsin.
    dostum görev bile yapamıyoruz şuanda eslanttaki bütün slotlar maddi kaygısı olan 5-10 kişinin elinde geriye kalan onlarca oyuncu var bunların hiçbir hakkı yokmu? herkes 8 tane pcye sahip olmak zorundamı?

Senior Member
    Quote Originally Posted by VouseVaszo View Post
    dostum görev bile yapamıyoruz şuanda eslanttaki bütün slotlar maddi kaygısı olan 5-10 kişinin elinde geriye kalan onlarca oyuncu var bunların hiçbir hakkı yokmu? herkes 8 tane pcye sahip olmak zorundamı?
    Adam hile ile oynamadiktan sonra ne yapabilirsin? Yöneticiler onlari engellese bu sefer onlar demeyecekler mi ne hakkiniz var diye?

Junior Member
    Quote Originally Posted by togundogdu View Post
    Adam hile ile oynamadiktan sonra ne yapabilirsin? Yöneticiler onlari engellese bu sefer onlar demeyecekler mi ne hakkiniz var diye?
    dostum fırsat eşitliği diye birşey var? ozaman oyunu sadece 8 bilgisayarı oynayanlar oynasın tek başına birşey yapmaya çalışan kişiler hep otursun? oyunu yöneten kişilerin fırsat eşitliğinide düşünmesi gerekmiyormu? ama maalesef bu konular bazen 2. planda kaldığından böyle sorunlarla karşılaşıyoruz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bunu hileye cevirip sürekli yapanlar var 4k para alacağına 32k para alıyor kutu başına ortada hile bug vardır.
    otomatik 60lwle kasan hile programlarını engellediniz görevcilerden 100k 200k gibi coinsleri kaldırdınız eywallah lakin bu eslant slot farmcılarınada el atmanız gerek coins bugluyorlar

Junior Member
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    Bunu hileye cevirip sürekli yapanlar var 4k para alacağına 32k para alıyor kutu başına ortada hile bug vardır.
    dostum hornet,tarantula ve cardinal slotları yıllar önce nerf yedi eskidende hyper noah bugu vardı hatırlarsın, bahsettiğin durumun detayını bilmiyordum ama bu işe bir el atılması normal oyununu oynayan oyuncuları faydasına birşey olacaktır.

Senior Member
    Legal dıyorsunuz da oyuna herhangi bir katkıları yok oyunu zarar vermekten bıle banlıyabılerler ama onemli olan niyet banlanmazlar