Results 1 to 7 of 7

Angry Acil Olarak Yapılması Gerekenler

Cümleten Selam

Arkadaşlar

Bugün Hepiniz SteamKO ya gelecek yılbaşı güncellemelerini Görmüşsünüzdür

Şimdi yüzde yüz burayada aynı etkinlikler gelecek fakat Bu kıyıtırık etkinlikleri eminimki hiç kimse Benim gibi beğenmemiştir

Altar da oynuyorum günümüm 3 4 saati relog attığım zaman sırada geçiyor minimum 2 saatte draki sırası bekliyorum günde ortalama
    5 saat desek (oda korkudan relog atamıyoruz yan chara geçemiyoruz) ayda 150 saat yapar toplasanız ne kadar oynuyoruzki hiç mi uyumuyoruz?

Altarın bu SORUNUNA çok ACİL olarak bir çözüm getirilmeli fakat ne yazıkki böyle bir sorun yüzünden hergün burada çuvalla konu açılmasına dc binlerce mesaj yazılmasına rağmen hiç bir şekilde yetkililerden çıt yok umurlarında değil sanki (yetkililerden kastım gm ler Modları kastetmiyorum zaten onların elinde yapacak hiç bişeyde yok)

Diğer Bir soruna gelirsek Jr ve Ft sorunumuz jr de priest karakterime giriyorum bunun için minimum 8 de karakteri açmam lazım ki oyuna girebileyim

jr de harcadığım potlar anca kazanırsam geri dönüyor ve karakterimi dizebilmem adına bi kaç kuruş bırakıyor

çoğu gün kaybediyoruz neden mi?

hepiniz çok iyi biliyorsunuz Ama bilenler ve bunu burda ve dc de dile getirme mecburiyetinde olan biz oyuncular
    defalarca konular açıldı şu jr ye bir güncelleme şart ya +80 olsun yada np şartı getirilsin çıplak charlardan elinde mp recle gelen -75 warriorlardan heal basmaya korkan priestlerden rpr yapmayan okçulardan esc atmayı bilmeyen magelerden bıktık artık
    ve ft giriş saati gelen lag bunun halada çözülmemiş olması çok enteresan demek konuyla hiç bir şekilde ilgilenilmiyor biraz geç tıklıyım desen lag girdiği için tıklama barı kayboluyor npc ye gidene kadar human sayısı fazla olduğu için giriş imkansız hale geliyor

gelelim ft ye ft sistemi eskisi gibi değil içerde atak vermeyene kutu yok ama mavi kutu yok. az buçuk atak verene presiz olarak hesaplanıyormuş 50k exp toplayana yeşil kutu + ft coin veriyor buda hergün girmeyi başaranlar için 3 ft de bi mavi kutu yapar

önerim şu getirdiğiniz sistem güzel ama içeri giriş sıkıntılı loglara bi bakın içeri giren 80 kişinin bunu net olarak söyleyebilirim 60 kişisi hergün aynı
    FT nin girişini bdw gibi yapın yada içeri o an tıklayanlardan random olarak giriş yapılsın

ve exp kasma mevzusu ben eski zamanlarıda biliyorum en iyi prenin gold pre olduğu exp kasmanın zulüm olduğu zamanlar şuan o zmana göre kıyaslanmayacak kadar iyi ama artık 83 reb 10 diye bişey çıkmış 80 lwl adamların suratına bakan yok 83 olmasan iş görmüyorsun
    exp pre 80 lwl den sonra flash basmıyor ne kadar saçma !

önerim cz ye (kullanıcıları o haritaya yönlendirmek adına ) sadece CZ ye sabit LOGOS bırakılması 1 tane human towna bi tane karus towna

isteyen yüzde yüz exp alsın isteyen buff isteyen ac isteyen np arttırıcı

bu yine 1 saatlik olsun ama ölünce gitmesin sadece harita değiştiğinde gitsin ve ücretli olsun 1m 3m falan gibi bir ücret olabilir
    böyle bir güncelleme hem exp kasmak isteyenleri extra teşvik edecektir hemde cz yi daha aktif hale getirecektir

son olarak altar serverında büyük clanlar yok (varda onlarda sadece farmcı ittifaklar) olmamasının tek sebebi oyun içi etkinliğin olmaması söyleliyeceğim KROWAZ ı ve KROWAZ itemleri kesinlikle istemiyorum UTC ve UTC itemlerinide istemiyorum ama takı fiyatlarının düşmesi adına Bifrost açılabilir yada clanları daha aktif hale getirebilmek adına CSW gelebilir gm ler gerekli kontrolleri yapar illegal bir durumda kaleyi derhal geri alırlar çözüm basit yani

Ve lütfen yetkili birinden (GM) bir açıklama artık yani bizi önemsediğinizi gösterin biz sadece dolar işareti olarak görülecek nesneler değiliz

ayrıca 2 3 haftada bir boss etkinliği yapılıyor ve etkinliğe ne kadar kişi izleme açısından katılırsa o kadar exp event düzenleneceği söyleniyor fakat 3k kişide izlese yüzde 30 4k kişide izlese yüzde 30 neden ?

20 günde bir yapılan etkinlik için ve sınırlı saatler içersinde daha yüksek bir yüzde olmaz mı ? bence yüzde 60 70 gibi bir oran biz exp kasmaya çalışan oyuncular için çok çok iyi olacaktir

lütfen konumu kitleyip farklı bir yere yönlendirmeyin yanlış bi yer varsa yorum olarak konuya katılın

Senior Member Vrij's Avatar
    Emek verip yazdıgın için okudum

-stemKo oynuyorum, etkinlikler güzel, drop fena değil, holylerin drobu biraz azaltılmış, tavşancık TSsi filan vardı geçen yıl.

-JR gem kazancı pot parasını karşılamaz oldu artık, evet bir çözüm gerek. Eski oyuncular malı mülkü gemlerle yapmıştık. (oyun içinden bahsediyorum beya
    -FT de mavi kutu ilk 3 partye tahminim, ilk5 yapılabilir, çünkü yeşil kutu drobu paso chitin. Hep aynı kişiler olması müdavmlikten, veya giriş zorsa net hızı/PC hızı vs den.
    - Eski serverlerde 83 lerde iş yapmıyor, herkes 83+ arıyor. Hatta belki 83++ bile arıyorlardır.

-Sabit logos olmaz, bu arada çok NPT taramalrı vardı, varsa düzenli devam ediyor mu? Çok NPT yapanların oldugu söyleniyor, özellikle savaslarda ve işgallerde.

-GMler playerları dolar olarak gördüğünü sanmıyorum, görüyorlarsa o patronaj takımıdır. Adres mgmae yani G.Kore. Yeni yıl grafiklerinde subliminal mesajlar gördüm, ya grafikerler globala entegre, yada mgame entegre olmuş. Olmayanı yaşatırlar mı bilmem, yaşatmazlar.

-DCler sırasında %100 exp event bile yaptılar, haziran filandı glb, sonra mgme yasak getirmiş.

Hey, kısaca biraz daha twitch yayınlarını takip et, cevapları her arayan bulamazmış ama bulanlar sadece arayanlarmış
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Emek verip yazdıgın için okudum

-stemKo oynuyorum, etkinlikler güzel, drop fena değil, holylerin drobu biraz azaltılmış, tavşancık TSsi filan vardı geçen yıl.

-JR gem kazancı pot parasını karşılamaz oldu artık, evet bir çözüm gerek. Eski oyuncular malı mülkü gemlerle yapmıştık. (oyun içinden bahsediyorum beya
    -FT de mavi kutu ilk 3 partye tahminim, ilk5 yapılabilir, çünkü yeşil kutu drobu paso chitin. Hep aynı kişiler olması müdavmlikten, veya giriş zorsa net hızı/PC hızı vs den.
    - Eski serverlerde 83 lerde iş yapmıyor, herkes 83+ arıyor. Hatta belki 83++ bile arıyorlardır.

-Sabit logos olmaz, bu arada çok NPT taramalrı vardı, varsa düzenli devam ediyor mu? Çok NPT yapanların oldugu söyleniyor, özellikle savaslarda ve işgallerde.

-GMler playerları dolar olarak gördüğünü sanmıyorum, görüyorlarsa o patronaj takımıdır. Adres mgmae yani G.Kore. Yeni yıl grafiklerinde subliminal mesajlar gördüm, ya grafikerler globala entegre, yada mgame entegre olmuş. Olmayanı yaşatırlar mı bilmem, yaşatmazlar.

-DCler sırasında %100 exp event bile yaptılar, haziran filandı glb, sonra mgme yasak getirmiş.

Hey, kısaca biraz daha twitch yayınlarını takip et, cevapları her arayan bulamazmış ama bulanlar sadece arayanlarmış
    Yeni yıl grafiklerinde gördüğün subliminal mesajları açıklayıp bizleri aydınlatmak ister misin? Yoksa komplo teorisi üretmeyi sever misin?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Killer000 View Post
    ve exp kasma mevzusu ben eski zamanlarıda biliyorum en iyi prenin gold pre olduğu exp kasmanın zulüm olduğu zamanlar şuan o zmana göre kıyaslanmayacak kadar iyi ama artık 83 reb 10 diye bişey çıkmış 80 lwl adamların suratına bakan yok 83 olmasan iş görmüyorsun
    exp pre 80 lwl den sonra flash basmıyor ne kadar saçma !

önerim cz ye (kullanıcıları o haritaya yönlendirmek adına ) sadece CZ ye sabit LOGOS bırakılması 1 tane human towna bi tane karus towna

isteyen yüzde yüz exp alsın isteyen buff isteyen ac isteyen np arttırıcı

bu yine 1 saatlik olsun ama ölünce gitmesin sadece harita değiştiğinde gitsin ve ücretli olsun 1m 3m falan gibi bir ücret olabilir
    böyle bir güncelleme hem exp kasmak isteyenleri extra teşvik edecektir hemde cz yi daha aktif hale getirecektir
    Günde 5 saat oynayamadiğina harcıyorsan, oynamaya minimum 5 saat harcıyorsundur.
    Günde 10 saat ayda eder 300 saat, yani ayda 12.5 gün oyuna harcıyorsan bence acil olarak yapılması gereken şey seni tımarhaneye götürmek...

Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Günde 5 saat oynayamadiğina harcıyorsan, oynamaya minimum 5 saat harcıyorsundur.
    Günde 10 saat ayda eder 300 saat, yani ayda 12.5 gün oyuna harcıyorsan bence acil olarak yapılması gereken şey seni tımarhaneye götürmek...
    EVET BEN tımarhane liğim de BOŞŞHUNTER

bundan sanane senin gibi tipler bi tipmedi gitti işiniz gücünüz açılan konuları baltalamak biz işsizlikten oyuna vurduk kendimizi sizde işsizlikten kendinizi insanların yaptıklarına saygılızlık yapmaya vurmuşsunuz senin gibi tiplerden artık o kadar tiksindimki bu foruma gelmek bile artık zul geliyor

ama belki birgün bir yetkili çıkarda haklı taleplerimize adil bir şekilde yanıt verir diye bekliyoruz