Results 1 to 3 of 3

Thread: Hesabım hk

Thumbs up Hesabım hk

Dün karakterim pazardayken ban yemişim ve baktığımda hile ve koxp kullandığımı idda ediyorlar. Bu şekilde bir durum yaşayan arkadaşlar var mı ? Ticket at demeyin attım zaten hatta 2.sini de attım bekliyorum. Standart bir cevap vermişler çok şaşırtıcı. İllegal bir durum yaptığımı idda ediyorlar bilgisayarımda ne koxp ne macro ne buna benzer bir yazılım program var belliki sistem otomatik olarak banlamış beni bilgisayardaki bir dosyayı tehdit olarak görerek bari bunu söyleseler dosyanın nerde olduğunu bileyim. Buraya yazdığımda ise bilgisayarı sıfırlayın yeni bir başlangıç yapın diyor. Kastığım paraların harcadığım saatlerin premiumların parası ne olacak bundan konuşan yok herkes yeni bir başlangıç diyor.Teşekkürler çok yardımcı oldunuz.

Senior Member
    bu tür konularda gm lerin cevabı sistem kimseyi otomatık banlamıyor sisteme giren oyuncular gm ekibi tarafından tek tek incelenip öyle banlanıyor hata sıfır
    Eryudes in açıklama
    Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Açtığınız ilk konuda size bilgi verildi. Bu konu hakkında lütfen ekstra konular açmayın.

Hesabım hk.

Tags for this Thread