Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 101
    Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    deru kesemicek kadar itemsizsen oynama
    czde aopc kesemicek kadar itemsizsen oynama zaten 2 skillik canı var bus cıkıyor
    bifrostta 70 lwl ezik okcu bile pride/ego kesiyor taş kasıyor bunu yapamıcak kadar itemsizsen oynama zaten boşuna oynuyorsun oyunu

düşük itemlerle neler yapan var bu oyunda bana sakın farm yapamıyorum deme

yeni sunucuda bf yok demişsin orda, sende yoksa herkezde yoktur, herkez eşittir demek, bunu demen bile saçma
    kendinde demişsin bir çok bus slotu zaten dolu sende kap bir tanesini zor değil !

kardeşim sen istiyorsunki ben emek vermim herşey gelsin bana bazılarıda 16 pc ile farmlayim satayim sitelere derdinde

eğerki tek derdin bus taş elde etmek ise çok zor birşey değil 50 lwl karakterler ile adamlar nasıl farm yapiyor biz bunu czde ardreamda heryerde görüyoruz sende yapabilirsin biraz uğraş ile.
    CZ de ki aoc kesemeyecek kadar itemsizsem oynamayayım mı dahada batıyorsun. CZ de aoc slotunu tutanlar 15 bin lik charları var sen git para harcamadan farm yapmadan o slotu al da göreyim ben yiğidim seni. H
    Hem farma karşısın hem kap bir slotu diyorsun bu ne yaman çelişki be kardeş.
    Ben emek vermeyeyim demedim sen bir tarafından uyduruyorsun benim 1 tane pc var evimde ondan başkada yok oturdugun yerden boş boş atıp tutuyorsun kendi kendine.
    50 LEVEL karekter ile cz de farm yapan göremezsin 50 level char ile başka yerde sadece afeka genıe farmı görürsün. Her ne görürsen gör FARM dır çoğu. Demem o ki oyundan farmı kaldırırsan oynayacak user bulamazsın kalanlarda zaman içinde çekip gidecektir. Sen boş beleş konular sahibisin belli ki. Hadi seninle video çekelim farm yapmadan görev itemleri ile yapabileceğin jr bdw chaos ft dışında ki farmları göster bana ve görev ıtemlerı ile cz de aoc slotunu al bana. +9 raptor lu 8 dragon setli takıları +2 +3 olan kişiler aoc tutmuş sen bana aoc slotunu alamayacak kesemeyeceksen oynama dyorsun. Eğer senin aoc kesecek slotu alabılecek charın var ise oda farmcılar sayesindedir. Oyun içi coıns ıle bır sey almadan afedersin ama B..k char dizersin.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Babylon View Post
    CZ de ki aoc kesemeyecek kadar itemsizsem oynamayayım mı dahada batıyorsun. CZ de aoc slotunu tutanlar 15 bin lik charları var sen git para harcamadan farm yapmadan o slotu al da göreyim ben yiğidim seni. H
    Hem farma karşısın hem kap bir slotu diyorsun bu ne yaman çelişki be kardeş.
    Ben emek vermeyeyim demedim sen bir tarafından uyduruyorsun benim 1 tane pc var evimde ondan başkada yok oturdugun yerden boş boş atıp tutuyorsun kendi kendine.
    50 LEVEL karekter ile cz de farm yapan göremezsin 50 level char ile başka yerde sadece afeka genıe farmı görürsün. Her ne görürsen gör FARM dır çoğu. Demem o ki oyundan farmı kaldırırsan oynayacak user bulamazsın kalanlarda zaman içinde çekip gidecektir. Sen boş beleş konular sahibisin belli ki. Hadi seninle video çekelim farm yapmadan görev itemleri ile yapabileceğin jr bdw chaos ft dışında ki farmları göster bana ve görev ıtemlerı ile cz de aoc slotunu al bana. +9 raptor lu 8 dragon setli takıları +2 +3 olan kişiler aoc tutmuş sen bana aoc slotunu alamayacak kesemeyeceksen oynama dyorsun. Eğer senin aoc kesecek slotu alabılecek charın var ise oda farmcılar sayesindedir. Oyun içi coıns ıle bır sey almadan afedersin ama B..k char dizersin.
    senin tabirinle o adam nasıl 15bin tl lik char yaptıysa sende yap bu kadar basit.
    farm yapmak istiyorsan ve slotu almak istiyorsan git lwl kas item yap sonra farm yap illa benmi söylücem o adamla sen eşit başlamadınmı ? o adam kadar sen emek verdinmi hayır o yüzden bekleme fazla birşey sende emek vericeksin o adam kadar güçlü olucaksın
    biz nasıl yaptık item emek vererek uğraşarak yaptık hemen pes etmedik pazar yaptık yeri geldiğinde
    neyse seninle fazla uğraşıp cevap vermiceğim hep bir çelişkidesin item siz emeksiz birşeyler yapmayı düşünüyorsan ne yazıkki böyle hiç birşey elde edemezsin emek vericeksin anca öyle

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    senin tabirinle o adam nasıl 15bin tl lik char yaptıysa sende yap bu kadar basit.
    farm yapmak istiyorsan ve slotu almak istiyorsan git lwl kas item yap sonra farm yap illa benmi söylücem o adamla sen eşit başlamadınmı ? o adam kadar sen emek verdinmi hayır o yüzden bekleme fazla birşey sende emek vericeksin o adam kadar güçlü olucaksın
    biz nasıl yaptık item emek vererek uğraşarak yaptık hemen pes etmedik pazar yaptık yeri geldiğinde
    neyse seninle fazla uğraşıp cevap vermiceğim hep bir çelişkidesin item siz emeksiz birşeyler yapmayı düşünüyorsan ne yazıkki böyle hiç birşey elde edemezsin emek vericeksin anca öyle
    Kardeşim senin alğılamanda bir problem olduğunu düşünmeye başladım. Eğer bus bes fragment vs kasılmaz ise farm yapılmaz ise nasıl 15k lık char Yapacağım. Hala benim emek vermemden benım yapmadığım şeyleri benim adıma söylüyorsun bu ne cüret ve ne ahmakca bir söylem. Aramızdaki fark sen gerçek olmayan şeyler ile beni gösteriyorsun ben gerçek olanlar ile çogunluğu gösteriyorum. Senin konuyu açma sebebin ile konunun şuan geldiği nokta çok çok farklı. Farma karşısın ama farm yap diyorsun. Bus bes diyorsun aoc kas diyorsun. Adam 15 k lık char yaptıysa diyorsun. Atladığın nokta herkes 15 k lık charı emek ile yapmıyor. Farmerların topladıgı ıtemlerı satın alıp oraya çöküyor. Neyse bu konuda daha fazla polemige girmeye niyetim yok at gözlüğü takmış birisin belli ki. Hiç bir somut argüman sunmadan konu açıyorsun ve akabinde bla bla bla saçma sapan şeyler. Ben yeterince emek veren biriyim Gelip serverda görebilirsin bunu.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Aynen çok haklısın sana birşey anlatmakla kendimi yormucağım
    Konu günceldir.
    Yakın zamanda mgame bizzat mail dahi göndericeğim.
    Oyunu gelir kapısı olarak görenler için.
    Edit --
    Konuyu halen anlamamışlar ;
    Konu : Sadece non-trade olmasıdır. Sizler yine farm yapabiliceksiniz önünüzde engel yoktur.
    Last edited by ZhuGeLiang; 12-12-2020 at 12:03 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    sen insanlara bu şekilde hakaret aşağılayıcı şekilde beyanlarda bulunup bunuda herkese açık forum ağında yazarsan ceza almadığına şükretmelisin.
    Şuan bulunan sayfada bile üst mesajlarda bana saldırganca mesajlar yazan bir üye bulunmakta alttan alıyorum tabi.
    Ek olarak benim mesajlarım düzenlenmiyor! Bana karşı yazılan mesajlar modlar tarafından düzenleniyor.
    Konu günceldir.
    Last edited by DonJose; 12-12-2020 at 02:46 PM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Aynen çok haklısın sana birşey anlatmakla kendimi yormucağım
    Konu günceldir.
    Yakın zamanda mgame bizzat mail dahi göndericeğim.
    Oyunu gelir kapısı olarak görenler için.
    Edit --
    Konuyu halen anlamamışlar ;
    Konu : Sadece non-trade olmasıdır. Sizler yine farm yapabiliceksiniz önünüzde engel yoktur.
    Tamam da şampiyon mage kastığı raptoru nereye takacak ?
    Kafanmı güzel ? Yoksa bizle eğleniyormusun ?

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mail at. Sitenin id pw sinide iste. DB sinide al.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Tamam da şampiyon mage kastığı raptoru nereye takacak ?
    Kafanmı güzel ? Yoksa bizle eğleniyormusun ?
    Kafanmı iyi senin konuyu amacı dışında postlayıp amacından saptırıyorsun
    Konumuzun magenin raptorla alakası nedir ?

Bak ben sana konunun açılış amacını yazayim sen ve senin gibi anlıyamıyanlar için
    Konu : Bus,Bes, Fragment taşların Sadece non-trade olmasıdır. Sizler yine farm yapabiliceksiniz önünüzde engel yoktur.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tamm reis sen olayı zaten çözmüşsün.
    Oyunun kurtuluşu için mgame msj at.
    Ülkemizin kurtuluşu içinde cimere msj at.
    Dünyanın kurtuluşu içinde bm ye mesaj at.
    Buralarda harcanma.
    Zeki insan bulmak çok zor. Kaybetmeyelim seni.

Sen sadece knightdan başka oyun oynamıyorsun heralde bu sistem bütün oyunlarada var ve devam etmek zorunda ..