Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 101
    Senior Member
    Az önce 150m ' e takı aldım.
    Takı almak için coinsi kırdırdığım fragmentten çıkan helenidi satarak sağladım.
    20 tane fragmenti almak için Wb , Md ,BUS gibi itemler sattım.

Non-trade olsaydı
    Fragment alacak coinsi bulamayacaktım.
    Çünkü elimdeki BUS bir işime yaramayacaktı.
    20 fragmenti ben göremeyecektim.
    Sonra gidip takı alamayacaktım.

( Çünkü arkadaş coins için insanların belli mecralardan alış veriş yapılması için zemin hazırlayan bir troll. )

Bus kasan busunu kassın Bus ihtiyacı olana satsın. Fragment kasan kassın ben gibi heyecan seven insanlara satsın.

Fırıncı ekmek yapsın, domatesi çiftçi yetiştirir.

Bir şeye anlatır gibi anlatıyorum kusura bakmıyorsun umarım.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Az önce 150m ' e takı aldım.
    Takı almak için coinsi kırdırdığım fragmentten çıkan helenidi satarak sağladım.
    20 tane fragmenti almak için Wb , Md ,BUS gibi itemler sattım.

Non-trade olsaydı
    Fragment alacak coinsi bulamayacaktım.
    Çünkü elimdeki BUS bir işime yaramayacaktı.
    20 fragmenti ben göremeyecektim.
    Sonra gidip takı alamayacaktım.

( Çünkü arkadaş coins için insanların belli mecralardan alış veriş yapılması için zemin hazırlayan bir troll. )

Bus kasan busunu kassın Bus ihtiyacı olana satsın. Fragment kasan kassın ben gibi heyecan seven insanlara satsın.

Fırıncı ekmek yapsın, domatesi çiftçi yetiştirir.

Bir şeye anlatır gibi anlatıyorum kusura bakmıyorsun umarım.
    non-trade olsaydı gidip farm yapardın kendin biriktirirdin bol bol taş ve parada vermezdin ! beleşe taş elde ederdin.
    tabi sizin işinize gelmiyor alıyorum diye mesaj yazıyorsun lakin taş satıyorsun bunuda bilmicek değiliz
    amacınız bu oyundan gelir elde etmek

neyseki konu sayenizde günceldir güncelde olmaya devam edecektir.
    iyi forumlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    non-trade olsaydı gidip farm yapardın kendin biriktirirdin bol bol taş ve parada vermezdin ! beleşe taş elde ederdin.
    tabi sizin işinize gelmiyor alıyorum diye mesaj yazıyorsun lakin taş satıyorsun bunuda bilmicek değiliz
    amacınız bu oyundan gelir elde etmek

neyseki konu sayenizde günceldir güncelde olmaya devam edecektir.
    iyi forumlar
    Taş satmam için o moblardan drop almam gerekir. Kesmediği mobtan drop alabilen var mı? Ben görmedim.

Ben farm yapmıyorum. Yapmakta istemiyorum. 10m bulsam gidip gem frag kırdırırım. Çünkü ben oyun oynuyorum. Bu şekilde keyif alıyorum. Sen ticaret ağı kurma peşindesin.

Evet sayemde nasıl bir illegal alış veriş zemini hazırlamaya çalıştığını herkes görüyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BlackMbaku View Post
    Taş satmam için o moblardan drop almam gerekir. Kesmediği mobtan drop alabilen var mı? Ben görmedim.

Ben farm yapmıyorum. Yapmakta istemiyorum. 10m bulsam gidip gem frag kırdırırım. Çünkü ben oyun oynuyorum. Bu şekilde keyif alıyorum. Sen ticaret ağı kurma peşindesin.

Evet sayemde nasıl bir illegal alış veriş zemini hazırlamaya çalıştığını herkes görüyor.
    illegalmi? bir öneri istekte bulundum bunu illegale nasıl bağladın ?
    Umarım bu mesajını yetkili bir mod görürde gerekli cezai işlem/uyarı uygulanır bir daha bunu söylücek cesareti kendinde bulamazsın.

belliki sizin illegal/farm ağınız kesilicek bir daha para kazanamıcaksınız diye endişeye kapıldınız ? 8-16 pc ile farm yapiyorsun sanırsam ev geçindiriyorsundur büyük ihtimal elde ettiğin fragmentlerle ne güzel kendini ele verdin bu mesajlarınla ?

neyseki senin gibi farmcı/ev geçindiren birine daha cevap vermiceğimide bilmeni isterim istediğini yazabilirsin.

Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    Kimi görsem oyunda farm yapıp sattıklarını tlye çeviriyor bir an önce buna önlem alınmalı
    ihtiyacı olan npcden satın alabilir yada kendisi için farm yapabilir non-trade olması gerekir.
    Konu sürekli güncel kalıcaktır.
    SEN BU KONUYU 80 SENE GÜNCEL TUTSAN BU DEDİGİN OLMAYACAK..! / Konu KİLİT lütfen..!! Burası genel tartışma bölümü bu ark şikayet ediyor tartışmıyor.! şikayet bölümüne taşınmalıdır
    hatta bu ark a ip ban atın Ko dan uzaklaştırın. bu nasıl konudur resmen hakaret etmiş

Junior Member
    ahahaha güncel kalınca isteğinin yerine geleceğini sanıyor. arkadaşın dediği gibi 80 sene hatta 180 sene güncellesen yine istediğin olmayacak. konunu destekleyen 1 kişi yok.

kim eleştirse farmcı diyerek itham etmeye çalışıyor. konu kilitlenmeli. arkadaş her yorumuna provoke ediyor insanları.

moderatörleri göreve davet ediyorum.

Senior Member
    bu konuya katılıyorum sonuçta mmorpg oynuyoruz, pve yani farm karakteri geliştirmek için yapılır sonra pvp geçilir, oyun yönetimi de oyun içi paranın gb karşılığını tanımıyor yani bu nontrade olayını yapması için bir engel yok?

Senior Member
    trade edılen sıstemı tutarak oyuncuların non trade itemler seklınde gelişebilceği bir sistemde getirilse fena olmaz.Mythril ve 70 questleri var ama bunlar çok yetersiz.Daha çok etkınlık ekleyip bu etkınlıklerın non trade oduller vermesi saglanabılır .Ama yapıcak adam yok malesef

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JayM23 View Post
    bu konuya katılıyorum sonuçta mmorpg oynuyoruz, pve yani farm karakteri geliştirmek için yapılır sonra pvp geçilir, oyun yönetimi de oyun içi paranın gb karşılığını tanımıyor yani bu nontrade olayını yapması için bir engel yok?
    Bende senin gibi bu konuya katılıyorum ayrıca sana da katılıyorum. Ama gülmekten katılıyorum.
    Sizin başka işiniz başka projeleriniz yokmu ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Bende senin gibi bu konuya katılıyorum ayrıca sana da katılıyorum. Ama gülmekten katılıyorum.
    Sizin başka işiniz başka projeleriniz yokmu ?
    benim ama sizin yok sanırsam tek gayeniz gb değerli olsun siteye para satıyım, oyun metasının da zevkinin de içine ettiniz.