Results 1 to 5 of 5

Thread: Hesabım hk.

Hesabım hk.

Merhabalar bugün(10.12.2020) saat 02:25 sularında karakterimi pazara bırakmıştım yine bugün akşam bu saate(21:12) baktığımda karakterimin banlandığı yazıyordu ve aynen şu yazıyordu
    xxx is banned due to TPT use
    bilgisayarımda herhangi bir koxp hile makro mevcut değil kullanmadım bile daha önce ama yinede ban yemişim bunun sebebini merak ediyorum.En kısa sürede bunun çözülmesini beklemekteyim suçsuz yere ban yemişim çünkü premiumlu hesabım süresi geçiyor. İlgilenmenizi arz ederim. Ticket olarak da nttgame e atttım.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz için KO > Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermeniz gerekiyor. Eğer bilet gönderdiyseniz biletinizi güncellemeden gelecek cevabı bekleyiniz.

son banlanma olayından sonra çoğu kişi benimle aynı sorunu yaşıyor nasıl sonuçlandı diye merak etmiştim

Şuan ticketa cevap aldım beklediğim şekilde standart bir mesaj atmışlar herhangi bir bilgi yok neden banlandığıma dair kanıt yok.Bilgisayarımda herhangi bir koxp yazılım macro vb tarzı bir program yok. Karakterim pazardayken banlanmış bana koxp tarzı bir hile kullandığımı söylüyorlar ne tür bir hile kullanmış olabilirim acaba şaşırıyorum. Bu bildiğin haksızlık kaç yıl aradan sonra başlamak istedim yine hüsran bu oyun artık oynanacak bir oyun değil. Yazacaklarım bu kadar.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Destek ekibi otomatik cevap vermez. Başvurunuz sonrasında hesabınızı inceler ve nihai kararını size bildirir. Kendileri beklediğinizin dışında bir cevap veriyorsa bilmelisiniz ki %100 kanıtları vardır. Temiz bir kurulum yaparak yeni bir hesapla başlayabilirsiniz.

Tags for this Thread