Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Güzel fikir bu tarz yeni map'in gerekli olduğunu düşünüyorum. Okadar gereksiz güncelleme geliyor 1 harita yapıp görevlerle ugrassa yapımcı çok uzun süre olmadan ekleyebilirde bakalım

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    1.si Bu oyuna başladığından beri kaç kez yeni harita getirildiğini gördün ? (Bak harita görsel güncellemesi falan demiyorum)

2.si yazdığın 8 maddenin 6'sında "DAHA İYİ FARM, DAHA DEĞERLİ İTEM, DAHA ÇOK PARA, DAHA ÇOK DAHA ÇOK DAHA ÇOK..." Sırf sizin türünüzün akıbetini görmek için zevk alarak oynadığım oyunun kapanmasını istiyorum ya ne iş yapacaksınız çok merak ediyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    1.si Bu oyuna başladığından beri kaç kez yeni harita getirildiğini gördün ? (Bak harita görsel güncellemesi falan demiyorum)

2.si yazdığın 8 maddenin 6'sında "DAHA İYİ FARM, DAHA DEĞERLİ İTEM, DAHA ÇOK PARA, DAHA ÇOK DAHA ÇOK DAHA ÇOK..." Sırf sizin türünüzün akıbetini görmek için zevk alarak oynadığım oyunun kapanmasını istiyorum ya ne iş yapacaksınız çok merak ediyorum.
    Günlük Quest itemi satılıyor. Doğru sizde haklısınız.

Quote Originally Posted by ArchAngeL22 View Post
    Bizim millet bir acaip. Ortak şikayetleri dile getiriyorum, o konuyla ilgilenmiyorlar 2 gün sonra aynı konudan başlık açıyorlar.
    Yüksek level, yeni haritalar, etkinlikler, skiller, eşyalar gelsin diye konu açıyorum. Yazıp çizen yok, 2 gün sonra gidip konu açıyorlar.
    Droplarda sıkıntı var düşürülmüş diyorum, 2 gün sonra gidiyor aynı konuyu açıyor.
    Forumda kirlilik oluyor, açılan konularda karışıp gidiyor bu sefer çöplüğe. Açtığımız konular güncelliğini yitiriyor.
    Ağlayıp zırlayıp duruyorlar ama premium'dan pus masraflarından hiç kısmıyorlar.
    Kusura bakmasınlar da, ben eşeğim diyene semer vuran çok olur.
    Ondan sonra yönetim niye oyuncuları takmıyor.
    Forum kirliliğine katılıyorum yani guncelden devam etmek yerine bakın benim konumda mahvoldu anlatmak istediğim çok farklı yere geldi bu sefer. Son güncellemeler güzeldi aslında daha da iyi olabilir. Öneriniz de oyuna bir canlılık katacak şekilde değerlendirilmesi için konu güncel kalır umarım.

Senior Member
    Nickname
    STEFANNN
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TheREAL
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kanka samimi söylüyorum manyak olursun.