Quote Originally Posted by Hmps View Post
Bak örnek 11.12.2020 sabah jrsi. Partyde 1 tane sadece yanına getirdiğimiz moblara dalabilen macroya bırakmış mp rec silah takmış warrior, 1 tane kenarda duran hiç atack yapmayan old stafflı mage ve 1 tane de yamuk bowlu ve troll chitinli (troll shell bile yapmaya üşenmiş) afk adam vardı...

Şimdi sen bu herifler 3 5 kazansın diye alt f4 çekmeyeceğim, mana harcayacağım, emek vereceğim ve sinir olacağım bunu mu söylüyorsun yani ?

Ve yönetim inatla anlamıyor "kardeşim bu adamların videosunu alıp sana banlatsam bu adamlar ne kaybediyor ?" Zaten çok bir şey yaptığınız da söylenemez geçenlerde attığım videodaki adam denk geliyor bir de bugün partye ve yine afk, raporu oluşturalı 5 gün olmuş hala rapor bekliyor CR bölümünde !! Çok düşünceli yöneticilersiniz ama şu illegalleri düşündüğünüz kadar keşke oyun oynayan insanları da düşünseniz.
Afk kalan, macrosu olan, atak yapmayan kisiler de tabi ki ceza alsin. Bu konuda yuzde yuz katiloyorum fakat sen bu 3 kisiyi cezalandirmak icin partide bulunan diger 4 kisiyi de magdur ediyorsun alt f4 cekerek. 4 kisinin magduriyetinden dolayi partiden cikmanin da cezai yaptirimi olmasi gerektigini dusunuyorum.