Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 63
    Şimdi şöyle de bir gerçek var şirket satışlarından memnunsa yüzde elli indirim yap 2 katı satarsın riskine niye girsin aynı parayı kazanabilmek için. Ya 2 katı satamazsa zaten oyunda temel ihtiyaçlar belli öyle de böyle de onu alıyorsunuz adamlar indirim yapsa ya söz verdiğiniz gibi ekstra şeyleri almayıp kârlarından zarar ettirirseniz nolacak Bir de indirim olsa daha çok oyuncu olur sürümden kazanırsınız boyutu var onun mantığı da adamlar belli ki daha çok oyuncu istemiyor ki serverlar yüklenmeleri kaldırmıyor çöküyor her yerden buglar fışkırıyor. Uzun lafın kısası mevcut miktar oyuncunun mevcut fiyatlardan kazandırdıkları şirket için yeterli heyecana aksiyona gerek yok. Hadi bi 3200 cash daha çekinde çekilişe katılın devam edin böyle

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Kahvede ülkeyi, forumda oyunu düzeltmeye çalışıyoruz. Ülkenin kahveden düzeltilemeyeceğine herkes inanıyor da forumdan oyunun kurtarılacağına neden inanıyoruz, bilmiyorum
    Konunun başlığı bu yüzden "Bu forumun köy kahvesinden farkı ne ?" zaten.
    Ülkede üst düzey yöneticiler, yanlarında basın olmadan köy kahvesine gitmiyor, hiç dikkatini çekti mi bilmem O da senede 1-2 kere. Ülkenin düzelmemesi normal değil mi?

Burada, her dakika yönetim tarafından değerlendirilmeye alınabilecek kayda değer konular, fikirler, öneriler varken, köy kahvesinden farkı olması gerekirken, yok işte. Oyunun da düzelmemesi çok normal.
    [COLOR="#990000"][FONT=Comic Sans MS]Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.[/FONT][/COLOR]

..............
    Last edited by Corbinal37TR; 12-11-2020 at 01:58 PM. Reason: Delete forum writings

Senior Member
    Mesela karakter silme neden yok ? Ben de bunu merak ediyorum. 40 level karakteri silmek için ring mi basacağız 300tl verip ? Şaka gibi. Artık questlerle gelen 2 adet yeşil kutu da kalktı ( draki ve grell ). Karakteri sürekli silip 2 adet yeşil kutu da alamaz kimse, bu da şimdi yazarken aklıma geldi. Kaldı ki zaten bir limiti olur karakter silmenin, ayda bir gibi. Karakter silmenin kime ne gibi faydası yada zararı olabilir ki ? Tl ye yada coinse çevrilemez, sadece oyuncunun oyun deneyimini iyileştiren çok basit birşey değil mi sizce de ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Mesela karakter silme neden yok ? Ben de bunu merak ediyorum. 40 level karakteri silmek için ring mi basacağız 300tl verip ? Şaka gibi. Artık questlerle gelen 2 adet yeşil kutu da kalktı ( draki ve grell ). Karakteri sürekli silip 2 adet yeşil kutu da alamaz kimse, bu da şimdi yazarken aklıma geldi. Kaldı ki zaten bir limiti olur karakter silmenin, ayda bir gibi. Karakter silmenin kime ne gibi faydası yada zararı olabilir ki ? Tl ye yada coinse çevrilemez, sadece oyuncunun oyun deneyimini iyileştiren çok basit birşey değil mi sizce de ?
    test serverınde test edıyorlar kanka bitmek bilmeyen testler bug olursa hangi oyuın oynanmaz sonra.Hayır mılletın karakterı soyulunca karakterı sılınmesın dıye getırmıyoz dendı.Ama otp li çar soyulsa bile herhangi bir destek yok zaten neyin derdi bu ki

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Adamlar bizim tepkimizin sadece dilde olduğunu biliyor ve bizi kendi halimize bırakıyor. Rakamlar da muhtemelen bunu destekliyor ve neticesinde değişiklik olmuyor.

Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    test serverınde test edıyorlar kanka bitmek bilmeyen testler bug olursa hangi oyuın oynanmaz sonra.Hayır mılletın karakterı soyulunca karakterı sılınmesın dıye getırmıyoz dendı.Ama otp li çar soyulsa bile herhangi bir destek yok zaten neyin derdi bu ki
    Katılıyorum, ayrıca itemler gittikten sonra neyleyim ben karakteri, o da gitsin kökten kurtulayım. Emek falan demesin kimse kaçımız oyuna başladığı karakterle oynuyor ki...

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by cgreft View Post
    Oyuncu kitlesinin %90 dan fazlasını türklerin oluşturduğu bir oyunda Türkiye dağıtıcı firması olması nedeniyle NTTGame'in MGame üzerinde çok ciddi bir etkisi olduğuna eminim. Eğer böyle bir etkisi yoksa bu NTTGame yönetiminin yetersizliği ve basiretsizliğidir. Bunu çok net ve sert bir şekilde söylemek zorundayım.
    Yani bu yüzden biz yapımcı değiliz yayıncıyız. elimizden birşey gelmiyor hikayelerini bırakın.Devamı Yorumda...
    Yanlış bildiğiniz bir şey bu... Arkadaşım bu oyun yabancı bir firmanın elinde olduğu zaman oynamayacak mısın ?

- Yabancı bir firmanın elindeyken oynadın ve yine öyle olması durumunda oynamaya devam edeceksin.

Nttgame dediğiniz firma tek varlığı Knight Online yayıncılığı olan bir firma. Yani öyle mgame e bastırayım şunu bunu yaptırayım işlerini yapmaya kalkarsa bir dahaki anlaşma zamanında bunlar göz önünde bulundurulur. Ki nttgame de bunun farkında bu yüzden kimsenin isteğini yerine getirEmiyorlar. Bir ters düşme durumunda mgame bir şey kaybetmez. Ama nttgame... ??

Tek varlığı elinden giden bir firmanın akıbeti sence ne olurdu ?

Gençler ben buldum sorunun cevabını.

Neden bizle ilgilenmiyorlar diyordum adamlar çok meşgulmüş çok yoğun işleri varmış. Öğrenince cidden hak verdim adamlarar.

Oyuncuların bu kadar isteği varken. Ellerine almışlar boya kovasını fırçayı. Moradonun boyası eskidi orayı boyayalım demişler. Yıllardır bununla uğraşıyorlarmış.

Senior Member
    Bir ara select character vardı hatırlar mısınız? Bug bulmuşlardı, server sıra saydığında, herhangi bir servere girip select character yaptığında istediğin sunucuya girebiliyordun. ya da hiç düşündünüz mü latter neden kullanılmıyor? Bugu bulundu çünkü. 500k ya item kiralıyorduk hatırlıyo musunuz? 6 saatti galiba üzerinde duruyordu sheller ya da chitinler neyse, Bug u bulundu çünkü. Karakter silme gelirse, ben size olacak şeyi söyleyeyim, 1m bile para kassa o çarda, hemen bankaya at, karakteri sil, yeni karakter aç, 1m kas, bankaya at, karakteri sil ve döngüye devam et. Arkadaşlar Oyun Parası=Gerçek Para mantığı bu oyundan silinmeden bu oyuna getirilen her yenilik yitip gider. Pus indirimine gelince, almıyorum arkadaş hiçbirşey. 2010 dan beri bu oyun için ne pre almışımdır, ne başka birşey. NTTGAME'in yapımcı firma üzerinde bir etkisi olduğuna inanmıyorum. En fazla rapor veriyorlardı şu talep var bu talep var diye. Ha bna sorarsanız PUS itemleri trade kapalı olmalı ve evet fiyatlarda indirime gidilmeli.

Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    Bir ara select character vardı hatırlar mısınız? Bug bulmuşlardı, server sıra saydığında, herhangi bir servere girip select character yaptığında istediğin sunucuya girebiliyordun. ya da hiç düşündünüz mü latter neden kullanılmıyor? Bugu bulundu çünkü. 500k ya item kiralıyorduk hatırlıyo musunuz? 6 saatti galiba üzerinde duruyordu sheller ya da chitinler neyse, Bug u bulundu çünkü. Karakter silme gelirse, ben size olacak şeyi söyleyeyim, 1m bile para kassa o çarda, hemen bankaya at, karakteri sil, yeni karakter aç, 1m kas, bankaya at, karakteri sil ve döngüye devam et. Arkadaşlar Oyun Parası=Gerçek Para mantığı bu oyundan silinmeden bu oyuna getirilen her yenilik yitip gider. Pus indirimine gelince, almıyorum arkadaş hiçbirşey. 2010 dan beri bu oyun için ne pre almışımdır, ne başka birşey. NTTGAME'in yapımcı firma üzerinde bir etkisi olduğuna inanmıyorum. En fazla rapor veriyorlardı şu talep var bu talep var diye. Ha bna sorarsanız PUS itemleri trade kapalı olmalı ve evet fiyatlarda indirime gidilmeli.
    Kardeşim söylediğin konuların hepsini hatırlıyorum.
    Ancak bu hatalı olmadığın anlamına gelmiyor. Oyundaki bir özellikte bug bulunursa yapımcı firmanın görevi o özelliği kaldırmak değil o bugu kaldırmaktır. Kaldıki karakter silme ile ilgili bir sürü şey yapılabilir. En basit örnek olarak karakter silme talimatını verirsin. Güvenlik amaçlı mail onayı yaparsın. Yetmedi OTP ile tekrar onaylarsın vs. o karakter sen talimat verdikten 1hafta sonra silinir. Bu kadarda basittir bunun çözümü.yani L de bug bulundu mail kaldırılsın. İtem kiralamada bug bulundu o kaldırılsın. öyle bi dünya yok kardeşim. adamlar bu işten para kazanıyorsa adam gibi fixlesinler.

O mantıkla bakarken magelerin coin bugu yaptığı bulundu parti kurarak ve ktuyu belirli bir mesafeden toplayarak coin bugu yapıyorlar. Ne yapacaz şimdi magelerimi oyundan silelim. Coin bugu yapmaya müsait mage slotlarını mı. Yoksa parti sistemini mi kaldıralım. Senin mantığınla çözüm bu. Böyle bişey yok arkadaşım.