Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Roflarım karardı ticket attım

Merhaba üzerimdeki dual roflar karardı ticket attım hala bi düzelme olmadı 1ay olmak üzere buyrun ticket numarası lütfen ilgilenin.
    x

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Bu süre zarfında ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir. Destek ekibi gerekli incelemelerin ardından mesai saatleri içerisinde ilgili kategoride bulunan yoğunluğa da bağlı olarak biletinize yanıt verecektir.

Junior Member
    Ticket 2 gün sonra hemen kapandı ticketım açık olsa size hak vereceğim ama tickette kapanınca ve yoğunluk oluşmasın diye tekrar ticket atmadığım için en son buraya konu açtım artık..

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by babaramo60 View Post
    Ticket 2 gün sonra hemen kapandı ticketım açık olsa size hak vereceğim ama tickette kapanınca ve yoğunluk oluşmasın diye tekrar ticket atmadığım için en son buraya konu açtım artık..
    Biletinize gelen yanıtı incelediniz mi?

Ek olarak, dilerseniz durum hakkında tekrar bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekmektedir.