Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

Sürekli OTP ICS HATASI

Windows 10 pro nun resmi sürümünü kullanıyorum. İşim gereği orjinal sürümünü aldık. Saat ayarları güncel. Tarih ayarları güncel. Saat İstanbul utc 3 e ayarlı ve otomatik güncelleştirme açık. 1 saat oyuna giriyorum çıkıyorum çıktıktan 1 2 saat sonra tekrar aynı hata. error otp login failed with unknown issue. Bunun bir çözümü yoksa oyun başlamadan bitiyor benim için

NTT hesap adı : x
    OTP ID : x
    Last edited by NightOwl; 12-08-2020 at 08:04 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle lütfen bu tarz bilgilerinizi genel forum alanlarında paylaşmayınız. Ayrıca, saat, tarih ve saat dilimi ayarlarınız aşağıdaki konuda belirtilen site ile birebir aynı olsun ve tek kullanımlık şifreyi ICS/OTP sitesi üzerinden test ediniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Ek olarak, OTP kendiliğinden bloke oluyorsa güvenli bir cihazdan bilgilerinizi değiştirmenizi öneririm. Hesap bilgileriniz ele geçirilmiş olabilir.

Junior Member
    Sistemi kuralı 1 hafta oluyor bilgisayarda lisansı olmayan hiçbir program yok. Ek olarak söylediğiniz durumun gerçek olmasının bir mümkünatı yok. Ayrıca belirtilen https://saatkac.info.tr/ sitesine giriyorum saatimin sadece 60ms geride olduğunu söylüyor. Teknik olarak 0 olması zaten imkansız internet iletim ve bilgisayarın saat bilgisini işlemesinden oluşan bir fark bu. Ben tekrar sıfırlayayım bilgileri ancak 2 saat sonra tekrar konu açmak zorunda kalacağım

Quote Originally Posted by PaIsLey05 View Post
    Sistemi kuralı 1 hafta oluyor bilgisayarda lisansı olmayan hiçbir program yok. Ek olarak söylediğiniz durumun gerçek olmasının bir mümkünatı yok. Ayrıca belirtilen https://saatkac.info.tr/ sitesine giriyorum saatimin sadece 60ms geride olduğunu söylüyor. Teknik olarak 0 olması zaten imkansız internet iletim ve bilgisayarın saat bilgisini işlemesinden oluşan bir fark bu. Ben tekrar sıfırlayayım bilgileri ancak 2 saat sonra tekrar konu açmak zorunda kalacağım
    Belirttiğim gibi, yanlış deneme yapmadığınız halde OTP bloke oluyorsa güvenli bir cihazdan bilgilerinizi değiştirmenizi öneririm. Ek olarak, aldığınız hatanın ekran görüntüsünü iletebilirseniz daha net yardımcı olabiliriz.

Junior Member
    Bilgisayardan silip telefona kurdum otp yi tekrar aynı hata ekran görüntüsünü atıyorum hatanın. Bugün tam olarak 6 kere sıfırlayıp tekrar kurdum 1 saat dahi geçmedi bu sefer. inanılmaz

Bilgisayardan silip telefona kurdum otp yi tekrar aynı hata ekran görüntüsünü atıyorum hatanın. Bugün tam olarak 6 kere sıfırlayıp tekrar kurdum 1 saat dahi geçmedi bu sefer. inanılmaz
    ICS/OTP sitesi üzerinden tek kullanımlık şifreyi test ediniz. OTP'nin bloke olduğuna dair uyarı vermesi durumunda güvenli bir cihazdan bilgilerinizi değiştirmenizi tavsiye ederim. Belirttiğim gibi, yanlış deneme yapmamanıza rağmen bu durum ile karşılaşıyorsanız hesap bilgileriniz ele geçirilmiş olabilir.

Junior Member
    Ben neden bana kopyala yapıştır şeklinde cevap verdiğinizi anlayamıyorum. Güvenli cihaz nedir ? Bilgisayarımı yeni kurdum bilgilerimi yeni sıfırladım. Her şeyi sıfırladım. Saat ayarlarının tamamını yaptım. Nasıl olabilir aklım almıyor. Sanırım sizin de net olarak bir bilginiz yok. Klasik yazılanlar dışında bir bilgi yada çözüm sunmuyorsunuz bana.

Junior Member
    Bunlara ek olarak bilgisayardan kaldırıp telefona kurdum. Daha ne yapmam gerekiyor gerçekten anlamıyorum.

Ben neden bana kopyala yapıştır şeklinde cevap verdiğinizi anlayamıyorum. Güvenli cihaz nedir ? Bilgisayarımı yeni kurdum bilgilerimi yeni sıfırladım. Her şeyi sıfırladım. Saat ayarlarının tamamını yaptım. Nasıl olabilir aklım almıyor. Sanırım sizin de net olarak bir bilginiz yok. Klasik yazılanlar dışında bir bilgi yada çözüm sunmuyorsunuz bana.
    OTP aygıtı kendiliğinden bloke olmamaktadır. Bu sebep ile yapabileceklerinizi size sunmaktayım. OTP aygıtının bloke olması için tek kullanımlık şifreyi 10 defa yanlış girmeniz gerekmektedir. Belirttiğim şekilde güvenli bir cihazdan oyun hesabınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Ek olarak, ICS sitesine giriş yaptığınızda aşağıda bulunan Active Log History (Top 10) / Aktif Kod Alım Geçmişi (Son 10) bölümünden yapılan denemeleri görebilirsiniz.

Junior Member
    Anlıyorum. Sanırım başlamamam gerekiyor. İyi çalışmalar kolay gelsin.