Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 97
    Senior Member

Vegaya 3. sunucu istiyoruz.

Gerek 2x Jr etkinliği olsun, gerek sokağa çıkma yasağıyla servere başlayan oyuncular olsun. Akşamları premiumlu +150 sıra saymaya başladı server. Vega 3. sunucu açma imkanınız var mı acaba?

Senior Member
    akşam yarım saat açarlar artık

Junior Member
    Quote Originally Posted by teslaaa44 View Post
    Gerek 2x Jr etkinliği olsun, gerek sokağa çıkma yasağıyla servere başlayan oyuncular olsun. Akşamları premiumlu +150 sıra saymaya başladı server. Vega 3. sunucu açma imkanınız var mı acaba?

Bizde altar'da 150 falan görünce oh be az bekleyeceğiz diye seviniyoruz

Senior Member
    Quote Originally Posted by ija_qPbTZ3sj View Post
    Bizde altar'da 150 falan görünce oh be az bekleyeceğiz diye seviniyoruz
    vega alışık değil böyle şeylere. Yeni gelen oyuncuları da kaçırmamak namına 3. sunucunun açılması gerekir

Moderator NightOwl's Avatar
    Vega sunucusu için erken diye düşünüyorum. Şu an premium olmadan sunucunun birinci kanalına -etkinlik saatleri dışında- çoğunlukla sıra beklemeden giriş yapılabiliyor. Sunucunun ikinci kanalına ise gece ve sabah saatlerinde direkt giriş yapılabilirken, günün diğer saatlerinde sıra bekleyerek yine çoğunlukla giriş sağlanabiliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Vega sunucusu için erken diye düşünüyorum. Şu an premium olmadan sunucunun birinci kanalına -etkinlik saatleri dışında- çoğunlukla sıra beklemeden giriş yapılabiliyor. Sunucunun ikinci kanalına ise gece ve sabah saatlerinde direkt giriş yapılabilirken, günün diğer saatlerinde sıra bekleyerek yine çoğunlukla giriş sağlanabiliyor.
    vega 1 e akşam 7-8den sonra premiumsuz giriş olmuyor. 22.15 den sonra vega 1 e girmek için premiumlu karakterimle +150 sıra gördü bu gözler. Vega 2 gece 2.30da premiumsuzlara +100 sıra sayıyor. Ancak premiumsuz sabah jr vaktinde girilebiliyor. Bence vega 3 gelmeli.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    vegaya 3. server gereksiz, sadece JR saatinde deli yogunluk oluyor, o da bildigimiz uzere 2394873498237 tane char ile JR ye girip char acan kisiler. Belki yetkili kisiler bunlari engellerse senin sorununda ortadan kalkmis olur.

Premiumsuz hep sorunsuz giriyorum, JR girmek istiyor isen yarim saat onceden girmeni tavsiye ederim server a

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Şahsen ben de erken diye düşünüyorum, belki ileride neden olmasın

Junior Member
    İyi Günler,

Kesinlikle arkadaşın yapmış olduğu ufak eyleme katılmaklar beraber, gün içerisinde yoğunluktan dolayı jr saati vb. durumlarda aşırı lag yoğunluğu yaşanmaktadır.
    Dışardan bakıldığında ise GM, Moderatör arkadaşlarda da kendine göre haklılığı kabul edilip lakin oyuncular arasında aşırı tepki çeken bir durum olmuştur.Arkadaşı tanımamakla beraber destekliyorum.
    İyi oyunlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    en azından jr etkinlik event bitene kadar 3. server 9-12 arası aktif olmalı.
    Last edited by DXDODOXD; 12-18-2020 at 01:17 PM.