Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 97
    Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Şahsen ben de erken diye düşünüyorum, belki ileride neden olmasın
    Yoğunluk nedeniyle JR lerde bug olmaktadır. Partynin hiç bi oyuncusu gözükmemekte ve bu bug yüzünden jr kaybetmekteyiz.

Senior Member
    Bence gerek yok gece yarisi yada sabaha karsi oyuna girebilirsiniz tek tik atiyor bu arada hep v2 de jereye girmisimdir hic bug gelmedi bana.
    Last edited by Supermtn55; 12-09-2020 at 01:51 PM.

Junior Member
    Bence de 3. server aktif edilmeli.

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Vega'da oynayan bir oyuncu olarak, şu an 3. kanala ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. Akşam saatleri ve etkinlik saatleri sırası sayması normal, yoğunluk tek sunucuya toplanıyor, gün içerisinde V2 sıra sayıyor fakat, V1'e rahatlıkla girilebiliyor. Benim fikrim bir tüm kanallar günün her saatinde sıra verirse o şekilde ek bir kanal açılması yönünde.

Arkadaşın attığı bu mesajı destekliyorum. Vegaya 3. sunucuyu açın farm yapamıyoruz her yer dolu

Junior Member
    Quote Originally Posted by teslaaa44 View Post
    Yoğunluk nedeniyle JR lerde bug olmaktadır. Partynin hiç bi oyuncusu gözükmemekte ve bu bug yüzünden jr kaybetmekteyiz.
    Bu bug sadece sizin partinizde olmuyor. Ayni sekilde rakip parti de birbirini goremiyor. Yani malesef kaybetmenizin sebebi bu bug degildir.

nedense ben son 3-4 aydır 1 kez bile sıra beklemedim. hala da beklemiyorum. bunu dile getirenler premiumsuz al sat yapan pazarcılar

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Akşam saatlerinde bile premiumsuz vega 1'e giriyor. Sadece saat 22.00-23.00 arasında denersen girilmiyor. Premiumsuz tek atılan servera ek sunucu istemek ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Vega sunucusu için erken diye düşünüyorum. Şu an premium olmadan sunucunun birinci kanalına -etkinlik saatleri dışında- çoğunlukla sıra beklemeden giriş yapılabiliyor. Sunucunun ikinci kanalına ise gece ve sabah saatlerinde direkt giriş yapılabilirken, günün diğer saatlerinde sıra bekleyerek yine çoğunlukla giriş sağlanabiliyor.
    Altar içinde erken mi ?

Moderator _DizzyMask_'s Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by add_HzCJpctM View Post
    Altar içinde erken mi ?
    Altar için fazlasıyla zamanı geldi bence.