Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 71 to 80 of 97
    bu şekilde devam etmeli arkadaşlar. kızmayın ama siz abartıyosunuz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by tornc0ndom View Post
    bu şekilde devam etmeli arkadaşlar. kızmayın ama siz abartıyosunuz.
    şuan 156 kişi bekliyorum dc pre ile..

Pazar yapıp Pus'tan çektiğim ve normal ticaret için elde ettiğim gem vb. satmak için 2 ye giremiyorum.
    Gündüz yine eyvallah ama sabah 6 dan akşam 20:30 a kadar 123. sıradan 57. sıraya geldi.
    Komple bunun sebebi hepsine güzelce.... birşeyler söyleyip çıktım.
    Vicdansızlık bu. Sabah 6 dan akşam 20:30 a kadar nasıl giremem. Giremedim sayı yarıya anca düştü.

Junior Member
    150 kişi sayıyor server 1 e an olarak zaten server 2 yi bahsetmiyorum bile belki sabah açıp akşam girersiniz oda dc yemezseniz o yüzden VEGAYA 3. SERVER AÇILIP PAZAR OLARAK 2 SERVER ÇALIŞMASI GEREK !

Senior Member IFrancoise's Avatar
    Kafayı sıyırmalık bir durum var şu an gören yok ! :@ Abi diğer serverlarda yedek pazar yeri yapma sunucusu var Mesela altar 2 de pazar 3 de yedek pazar var. Destan bile öyle .Yeni serverlerin sadece birinde tek bir sunucuda pazar yapabiliyorsun.Haliyle premiumsuz adamın pazar yapma birşey satıp birşey alma imkanı yok vegada çünkü girmiyor oyuna.Mantıksızlık adaletsizlik var burda şu an.

Senior Member IFrancoise's Avatar
    Saat 06.02 : Sirius 2 ve 3 e direk giriyor. En kalabalık dediğiniz altar 2 ye 29 sayıyor altar 3 9 sayıyor .V E G A 2 AN ITIBARIYLE 135 SAYIYOR VE BAŞKA PAZAR YAPACAK YER YOK.HALA VEGA 3 GELMEMESI ÇOK MANTIKSIZ.

Junior Member
    Merhabalar,
    Oyuna hafta içi dahil vega 2 ye premiumsuz girmek pek mümkün değil. Bazı arkadaşlar v1 coğu zaman tekte giriyor niye ağlıyosun diyecek. Fakat amacımız zaten pazara bakabilmek. Zaten hafta sonları v1'e de tekte girmiyor. Bu yüzden vega 3 mantıken gelmeli. Pazar kurabilceğimiz, pazarlardan birşeyler çekebilceğimiz bir vega3 lazım. Lütfen bunu dikkate alın. Hafta için 24 saat sıra bekledim yine de giremedim Vega2 ye. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Saygılar..

v3 gelmesini bütün vegalı hemşerilerim için isterim. Teşekkürler

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    dün akşam durduk yere net kopmadığı halde modem arayüzünede baktım hic bir türlü sorun yokken karakterim dc yedi aksam 11'de tıkladım suanda saat 18:30 5 saat sonra tam 24 saat olucak halen 30 sayıyor çok ayıp ya illa premium mu alıcaz öyle ise direk premium alın deyin herkez pre ile girsin cok ayıp cok 30 saat bekledigim oldu ya

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Vega sunucusu için erken diye düşünüyorum. Şu an premium olmadan sunucunun birinci kanalına -etkinlik saatleri dışında- çoğunlukla sıra beklemeden giriş yapılabiliyor. Sunucunun ikinci kanalına ise gece ve sabah saatlerinde direkt giriş yapılabilirken, günün diğer saatlerinde sıra bekleyerek yine çoğunlukla giriş sağlanabiliyor.
    Hala erken diye düşünüyor musun ?