Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast
Results 81 to 90 of 97
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    nasıl bir şanssızlık var bende ya 83 karakter yaptım 5 aydır bir türlü dizemedim ya altara geçseydim keske ya o bişey değil abimide bu sw'yi önerdim başladı bana sövüp duruyor bu nasıl sw diye altara 3 saat'te giriyor 30 saatte v2 giremiyoruz

Junior Member
    Yetkili abilerim lütfen bi el atın şu vega ya be

Pre ile 178 sayıyor bu kötülüğü oyuna gerçekten para yatırıp emek harcayanlara yapmayın .

Junior Member
    ya f2p emaresini kaldırın oyun tanıtımınızdan yada oyuna girebilmek için bir yol gösterin özellikle hafta sonları 2 saatten önce girilmiyor v1'e v2yi saymıyorum bile, eğer f2p'den kasıt potun bitene kadar takıl sonrası pay to play diyorsanız onuda bir zahmet belirtin

Junior Member
    Oyuncuların gram düşünüldüğünü sanmıyorum. Yoksa bu rezillik yaşanmazdı. Diğer yeni serverlarda server3 varken burda olmaması.. ve hala gelmemesi..

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Eylulden bu yana ya server kapasitesi dusuruldu, ya da vegaya baya yeni oyuncu geldi. Premiumla etkinlik olmadigi bir zamanda bile vega2 ye 190 kisi sayiyor hep sirada, eskiden sadece JR zamanlari sayardi

Junior Member
    18. saat ve sıra hala 17

Junior Member
    Bitmez o 17 yarın sabah 7 8e kadar

yönetim sizi dinler mi kafalarına göre iş yapıyorlar. Güncellemelere baksanıza hepsi garip garip şeyler. Oyunu çoğu kişi oynayamıyor hala anlayamadılar.

Junior Member
    Gerek yok suan için gayet güzel.

Junior Member
    Bu "yok server sayısı yeterli, yok gayet güzel" diyenlerin amacı ne 2 server olmasının ne faydası var bu arkadaşlara yada 3 server olmasının ne zararı var söylesinler ona göre tartışalım bizde, server sayısının yetersiz oldugunu sıra sayması ve diğer serverlarda 2 tane pazar sunucusu oldugunu ama vegada 1 tane oldugunu söylüyoruz nedir bu kadar zor gelen yada ne gibi bir çıkar var 3. sunucunun olmamasında