Results 1 to 7 of 7

Thread: Merhaba !

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Question Merhaba !

Şubat ayından beri oyuna giriş yapmadım.Dün bir kez girdim. Bir takım değişiklikler fark ettim. Aydınlatabilecek var mı o zamandan bu yana neler değişti. En son moradonda ard arda 10 15 kez dc oluyorduk o zaman bırakmıştım.Sürekli sunucu çöküyordu.Düzeldi mi bu bilgi verebilir misiniz ?Tabiki bunun payı %20ydi. Yaktığım +12 +13 +14 itemler daha ön plandaydı. Bırakmamda etken olarak. Anca toparlayabildim moralimi Hiç bulaşmayım mı , yoksa düzeldi mi bu gibi dc sorunları. Jr bugları oda atlamamasıdır falan.Afk kalanlar gibi.Slota mob çekenlerdir.Görev yaptırmayan.Her şeye ks atan elemanlar hala çoğunlukta mı ? Sessiz sakin tek takılabileceğim zaman geçirmek için mob keseceğim sunucu tavsiyesinede açığım.

Senior Member
    Dc sorunu düzeldi sadece. Jr bug devam, görev slotlarında genieli mageler devam, droplar leş, slota mob çeken yok, herşeye ks atan da pek yok.

Altar başlıcaksan hiç başlama. Kendi serverimizde saat 20.30 dan beri premiumlu şekilde giriş yapamıyoruz.
    Sivri zekalı arkadaşların lütfen premiumun altında ki yazıyı oku dememeleri önemle rica olunur.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    oyuna başlayacakları düşünemiyorum en başta 1check up yapsınlar sonra başlasınlar bence sonradan kanser falan çıkarsa diye

Quote Originally Posted by murat1977 View Post
    oyuna başlayacakları düşünemiyorum en başta 1check up yapsınlar sonra başlasınlar bence sonradan kanser falan çıkarsa diye

geçen sene 800 800 jr oldugunde bile sıra saymayan server artık 300 300 jr anca olan yere 350 sıra saydırıyor.

Dc sorunu yok arkadaşların dediği gibi bazı buglar devam jr de birbirini görememe gibi farm slotları genelde dolu yeni serverlerden Vega biraz daha sakin eski serverlerden destan veya Olympia olabilir Olympia çok sakin

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Anladım 83 karakterlerim destan ve diezde. Altara bulaşmayayım . Tavsiyeler için teşekkürler. Umarım gene pişman olmam