Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Erişimi Olmayan Telefon Numarası Değişikliği

Merhaba telefon numaramı değiştirdim ve artık diğerine erişimim yok bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Daha önce nttnow kaydı yapıp Altar, Vega ve Sirius sunucularının en az birinde 1 karakteriniz var ise destek sistemi bu konuda yardımcı oluyor.

Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi

Junior Member
    Merhaba. Nasıl yani şimdi ben kendi hesabıma eski telefon numarama erişim sağlayamadığım için giremeyecek miyim? 2017'de açılmış ve 2018 den sonra girmediğim hesabıma 3 yıl önce kapattığım hattımdan dolayı giremeyecek miyim tekrar?

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Jackalhan View Post
    Merhaba. Nasıl yani şimdi ben kendi hesabıma eski telefon numarama erişim sağlayamadığım için giremeyecek miyim? 2017'de açılmış ve 2018 den sonra girmediğim hesabıma 3 yıl önce kapattığım hattımdan dolayı giremeyecek miyim tekrar?
    Selam,

Eski numaraya erişimi kaybetmeden ics üzerinden numara değiştirmeniz gerekiyor. Aksi halde 31 Aralıktan sonra hesabınaza bir daha ulaşamayabilirsiniz.

Junior Member
    Bu durumdan bende muzdaribim ticket gönderdim cevap vermiyorlar. Eski numaram kayıtlıydı. Yaklaşık 5-6 gün oluyor bilet. 31 Aralık tarihi demişsiniz. Bu durumda benim elimden başka birşey gelmez ve sorumluluk NttGame'de oluyor. 1 hafta içerisinde güncel olarak belirtmiş olduğum numaramın güncellenmesi gerekmekte.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kanshinxml View Post
    Bu durumdan bende muzdaribim ticket gönderdim cevap vermiyorlar. Eski numaram kayıtlıydı. Yaklaşık 5-6 gün oluyor bilet. 31 Aralık tarihi demişsiniz. Bu durumda benim elimden başka birşey gelmez ve sorumluluk NttGame'de oluyor. 1 hafta içerisinde güncel olarak belirtmiş olduğum numaramın güncellenmesi gerekmekte.
    Yıl sonu yaklaştığı için yaşanan bir yoğunluk var destek sisteminde. Biletinizi güncellemeden gelecek yanıtı sabırla bekleyin lütfen.

Ben telefon numarami deĞİŞtİrdİm otp erİŞİmİm yok ama sorun Şukİ hesabin destek bÖlÜmÜne gİrİŞ yaptiĞimda sÜreklİ sayfa yenİlenİyor bİlette atamiyorum hesabimin tÜm bİlgİlerİ bende mevcut ama buyÜzden elİm kolum baĞlandi lÜtfen yardim ..

Quote Originally Posted by DreamShutter View Post
    Ben telefon numarami deĞİŞtİrdİm otp erİŞİmİm yok ama sorun Şukİ hesabin destek bÖlÜmÜne gİrİŞ yaptiĞimda sÜreklİ sayfa yenİlenİyor bİlette atamiyorum hesabimin tÜm bİlgİlerİ bende mevcut ama buyÜzden elİm kolum baĞlandi lÜtfen yardim ..
    Bendede problem vardı. Web sitesi dün bakıma girdi sanırım. Elini çabuk tut son gün. Ben geçtiğimiz hafta aynı durumdan dolayı hesabıma erişemedim. Ticket attım istenilen tüm bilgileri verip hesabıma tekrar kavuştum.. Umarım seninde sorunun çözülür dostum. Gerekirse geçmişten çerezleri sil tekrar terkrar dene.. Kolay gelsin..

Junior Member
    Yaklaşık 2015 den beri hesabıma giriş yapamıyorum, telefon numaramı değiştirdim ve eski numarama ulaşamıyorum. Defalarca ticket attım. Hesapda bulunan telefon numaram ile ics numaram farklı, Hesapda bulunan telefon numaram güncel, ics deki eski, lakin 10 20 ketwfa bilet göndermeme rağmen çözüm olmuyor, kullandığım cihazda Google play store yok, bu bağlamda nttnow kurulamıyor. Zaten giriş yapamıyorum. Lütfen yardım edin.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by fasbenal View Post
    Yaklaşık 2015 den beri hesabıma giriş yapamıyorum, telefon numaramı değiştirdim ve eski numarama ulaşamıyorum. Defalarca ticket attım. Hesapda bulunan telefon numaram ile ics numaram farklı, Hesapda bulunan telefon numaram güncel, ics deki eski, lakin 10 20 ketwfa bilet göndermeme rağmen çözüm olmuyor, kullandığım cihazda Google play store yok, bu bağlamda nttnow kurulamıyor. Zaten giriş yapamıyorum. Lütfen yardım edin.
    Selam,

Bu durumda yapılabilecek bir şey maalesef bulunmuyor. Destek ekibine bilet göndermeniz durumunda gerekli kontrolleri yapılıyor ve size nihai karar iletiliyor. Dilerseniz operatörünüz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca NTTNow kullanımdan kaldırıldı.