Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Question Draki Supply box hakkında

Arkadaşlar bir sorum olacak . Dc pre ile 2 aydır aralıksız 2 pc 8 karakter olarak Drakiye girmekteyiz. WB / Ms / Armor / Shell türü şeyler atıyor fakat bu kutuları kime atıyor ?
    Ayrıca drakide kutu boş diyor The box is Emptiy . Her gün bu durumla karşılaşıyoruz .Bu Durumun bir açıklaması mevcut mudur ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yaklaşık 3-4 ay boyunca günde 4 çar draki yaptım. Eskiden 8-12 arası wb alırdım, superior box drobu çok değişkendi onun hakkında yorum yapamam. Haziran'da droplarla oynadırlar. Günde 3-4 wb'yi geçmiyor. Daha da drakiye girmem genel olarak farm dropları çok kötü.

Moderator NightOwl's Avatar
    Droplar şans işidir ve değişkenlik gösterebilir. Ben premium ile box alamazken, arkadaşımın premium olmadan 2 gün arka arkaya box aldığını biliyorum.

Ek olarak, droplarda herhangi bir değişiklik yapılması durumunda mutlaka duyuru olarak paylaşılmaktadır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Droplar şans işidir ve değişkenlik gösterebilir. Ben premium ile box alamazken, arkadaşımın premium olmadan 2 gün arka arkaya box aldığını biliyorum.

Ek olarak, droplarda herhangi bir değişiklik yapılması durumunda mutlaka duyuru olarak paylaşılmaktadır.
    Bir işi sürekli ve düzenli yapıyorsan, ortalamasını biliyorsan burada şans falan yoktur.

O zaman draki de ki şansım çölde gezerken kutup ayısına rastlamak gibi Weapon alıyorum da kutu hala yok

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Aynı Slotta droplar zaman içinde değişkenlik gösteriyormuş.
    O zaman aynı forumda aldığın bedava KC de hiç zaman içinde değişkenlik oluyormu ?
    Yani bir ay bedava 1000 KC alıp diğer ay bedava 150 KC aldığınız oluyormu ?
    Yani bir ay sonra bedava KC niz hiç 850 KC düştümü ?
    Yoks her ay sabit 1000 KC geliyormu ?
    Eğer bedava KC niz sabitse peki madem insanların para ödediği bir oyunda neden kafanıza göre değişkenlik yapıyorsunuz ?

Bu droplar neden değişkenlik gösteriyor anlamdım ?
    Sahi droplar neden değişkenlik gösteriyor acaba ?
    Bi açıklrmısınız. Tşk.
    Last edited by Tuzlukcu55; 12-06-2020 at 09:35 AM.

Valla dostum ben uzun zamandır farm yapıyorum . Cidden saat saat değişiyor bazen 1 saat 1 tane çöp atmıyor arkasından bir açılıyor 10 dakikada üstüm doluyor . Garip bir durum ama tam zamanını denk getirirsen şükredersin Mesela der birisi gel slot bana bişey atmıyor 1 saattir diye koşarak git

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Aynı Slotta droplar zaman içinde değişkenlik gösteriyormuş.
    O zaman aynı forumda aldığın bedava KC de hiç zaman içinde değişkenlik oluyormu ?
    Yani bir ay bedava 1000 KC alıp diğer ay bedava 150 KC aldığınız oluyormu ?
    Yani bir ay sonra bedava KC niz hiç 850 KC düştümü ?
    Yoks her ay sabit 1000 KC geliyormu ?
    Eğer bedava KC niz sabitse peki madem insanların para ödediği bir oyunda neden kafanıza göre değişkenlik yapıyorsunuz ?

Bu droplar neden değişkenlik gösteriyor anlamdım ?
    Sahi droplar neden değişkenlik gösteriyor acaba ?
    Bi açıklrmısınız. Tşk.
    Bu çok basit bir matematik. Drop alma ihtimalin %5 ise, her kestiğin mobda o %5'in tutma ihtimali de var, binlerce mobdan sonra tutma ihtimali de var. matematik bu.
    Kc ise sabittir, değişken değildir.

Çok belirsiz droplar bende günde 3 char giriyorum dc pre ile 0 wb aldığımda oldu ama mesela daha bugün 3 chardan 1 box 10 wb aldım. Yani birkaç kere drop alamasanda telafi ediyor. Dünde box almıştım 2 gün ard arda box atmış oldu.

Gold pre İle 1 haftada 5 kutu aldim