Results 1 to 8 of 8

Thread: pazarcı hk

Angry pazarcı hk

ARES SERVER

Pazarcı x +21 reb shard + 2 gb verecekti bende 3x war premium verecektim dalgınlığıma geldi 4x war premium verdim 1x war premium fazla vermiş oldum, olabilir insanlık hali bu arkadasın clanı var tanınmışlığı var clan sahibi x pazarcı cevap vermedi ticaretten sonra bende clan baskanına yazdım, x kendi adamı diye o arkadaşı savundu bilginiz olsun istedim teşekkürler ntt game iyi çalışmalar herkese iyi oyunlar diliyorum
    Last edited by NightOwl; 12-10-2020 at 08:32 AM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun, trade işlemlerinde daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Ayrıca, forumda yeni olduğunuzu görüyorum. Forumun genel bölümlerinde bu tarz konuların açılmasının yasak olduğunu bilmenizi isterim. Aşağıya bırakacağım link üzerinden forum kurallarını incelemenizi tavsiye ederim.

Forum Kuralları

paylaştığınız pazarcıyla çok ticaretim oldu ve halada olmaya devam ediyor hiç bir yanlışını görmedim areste olan birçok pazarcıdan oldukça dürüst olduğuna inanıyorum. iyi günler

Angry gfgdfgff

oyunun sahibleri ve gm leri kafalarına göre ceza vs veriyorlar oyunun içindeki oyuncuların yanlış olanı çıkması normal.
    Last edited by NightOwl; 12-18-2020 at 12:49 PM.

Quote Originally Posted by xxD_ZKAH7dGx View Post
    oyunun sahibleri ve gm leri kafalarına göre ceza vs veriyorlar oyunun içindeki oyuncuların yanlış olanı çıkması normal.
    Böyle bir durum söz konusu dahi olamaz. Davranış kurallarında cezai işlem gerektirecek durumlar açık ve net bir şekilde belirtilmiştir. Herhangi bir ihlal mevcut ise ceza kaçınılmazdır. İhlal yok ise ceza da yoktur.

Davranış Kuralları

İyi forumlar.

Member
    Nickname
    vatan
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

sorun sizde

Quote Originally Posted by joy_AlD6aHQz View Post
    ARES SERVER

Pazarcı x +21 reb shard + 2 gb verecekti bende 3x war premium verecektim dalgınlığıma geldi 4x war premium verdim 1x war premium fazla vermiş oldum, olabilir insanlık hali bu arkadasın clanı var tanınmışlığı var clan sahibi x pazarcı cevap vermedi ticaretten sonra bende clan baskanına yazdım, x kendi adamı diye o arkadaşı savundu bilginiz olsun istediteşekkürler ntt game iyi çalışmalar herkese iyi oyunlar diliyorum
    merhaba dostum oyunda anlasmanıza dair kanıtin varmi. hadi var diyelim sayi saymayıda bilmiyorsunuz dalginlik denmez ona ifadeniz yanlıs klan baskani demissin klan bsskanin oglu veya kizi degil ticaret yaptiginiz bu sizin hataniz trade zorlama yok bilmiyorsaniz yapmayin ticaret olayi tersten bakalım aynı durumda olsa idi geri verecekmiydiniz ben verirdim yazma bosa oyunda 15 senedir oynarim görmedim daha busizin kabahatiniz bosuna buralara yazip camur atmaya ugrasmayiniz
    Last edited by NightOwl; 12-30-2020 at 09:30 PM.

Member
    Nickname
    vatan
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xxD_ZKAH7dGx View Post
    oyun icindeki tradeye cezakesilse demenize göre oyunda kimse kalmaz trade oyuncunun sorumlugunda

Oyun kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri geçerli kanıtlar ile birlikte Cheat Reports bölümüne bildirebilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

Davranış Kuralları

Konu yoruma kapatılmıştır, iyi forumlar.