Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 141 to 148 of 148
    Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Birader ben okçuyum zaten cz de her gün karşılaşıyorum merak etme.
    sen ne kadar karşılaşıorsan ben 4x karşlıaşıorm destana gelin buyrun adamlar 9a denior bolluktan.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sho_HhatzMgN View Post
    sen ne kadar karşılaşıorsan ben 4x karşlıaşıorm destana gelin buyrun adamlar 9a denior bolluktan.
    O serverin sorunu itemin değil

Senior Member
    yukarda swnin sorunuymuş gibi lans edince bende swyi yazıp açık adres verdim iteminde sorunu swninde kardeş sen denk gelmediğin için yorum yapmak için yorum yapıorsun.

Senior Member
    Quote Originally Posted by yeniisim223 View Post
    bir nerf gelmelli.
    Ntt Game Bunu Dislike ledi

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sho_HhatzMgN View Post
    yukarda swnin sorunuymuş gibi lans edince bende swyi yazıp açık adres verdim iteminde sorunu swninde kardeş sen denk gelmediğin için yorum yapmak için yorum yapıorsun.
    Kardeşim destan diyorsun ben olyde oynuyorum hani çok eski server. Ben senin kadar şikayet etmiyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Boyle bir item hayalim ender bulunan itemin ozellikleride birakin ender olsun. O ozellikler olmadiktan sonra, basit itemlerden ne farki kaliyor. Bence butun dark knight itemlerinin ozellikleri guzel. Sanirim nerf diye diye butun siniflarin skillerini, itemlerini islevsiz hale getirmek istiyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MireLTR View Post
    Boyle bir item hayalim ender bulunan itemin ozellikleride birakin ender olsun. O ozellikler olmadiktan sonra, basit itemlerden ne farki kaliyor. Bence butun dark knight itemlerinin ozellikleri guzel. Sanirim nerf diye diye butun siniflarin skillerini, itemlerini islevsiz hale getirmek istiyorsunuz.
    Kimsenin bi itemi nerf getirtip işlevsiz hale getirmek geçirmek gibi amacı yok o itemden orantısı çok yüksek farklı bişey dark itemlerle alakası yok uzakdan patlıyor yakndna patlıyor patlaynca kitlior hangi dark item böle özellikli kardeş anlatarsan sevnirm böle item herkesn hayalidir ztn.

Junior Member
    DKc ye nerf gelmesini istiyoruz. Konu günceldir.