Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 148
    Senior Member

Dkcnin Diğer İtemlere Göre Orantısız Olması

Evet Başlıkta Belirttiğim Gibi Dkc lere Nerf Gelmesi Lazım Bir Dkc Bir Vs de En Az 5 Kere Patlar mı Normal midir Sizce Hangi Silah Bu kadar Patlıyor 7 kere patladığına Şahit Oldum Bu item Çok Orantısız Lütfen Bu Konuyu Gözardı Etmeyelim Hiç Bi Silahda Bu Kadar Patlama Oranı Yok Keza Macrocuların Elinde Oldugunda Bu İtem Adam Ölümsüz Oluyor

Senior Member
    Çok güzel bi ıtem keşke benim olsa warriorlar gidin kumda oynayın ne zaman sizin konular açılsa atağa kalkiyorsunuz herşey herkesin malumudur. Boşa uğraşmayın

Senior Member
    ben asas oynuyorum yalnız bro portu oynuyordum sağolsunlar nerf getirdiler dkcli adamlar orantsızı güçlü buna bi şeyler yapmaları lazım okcu kardeş

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Dark knight silahlarında tartışmasız en güçlü silah dkc, %4'lük kısmı hakkında değişiklik yapılır mı pek zannetmiyorum.

Senior Member
    %4 lük kısma hiç yktan bi nerf gelmesi lazm olmadı en kötü patlaynca 777 dmg atıor onda bişeyler yapsnlar çok orantsız çok saçma karakterin canı 5k adamn 3 4 kere üst üste patlaynca çar yok oluyor oynayamıyoruzki bi de kitleme olayı var onu hiç saymıyorum karakter haraket edemiyor.

Nerflenmesi gereken karakterden ziyade başlıbaşına 2-0 önde başlatan itemdir. Kurianın zehiriyle asasın cp siyle uğraşana kadar öncelik buna verilmesi lazımdı cok ilgisiz oyun yöneticileri bu konu hakkında

Senior Member
    Quote Originally Posted by ValentinusCARMENTAA View Post
    Nerflenmesi gereken karakterden ziyade başlıbaşına 2-0 önde başlatan itemdir. Kurianın zehiriyle asasın cp siyle uğraşana kadar öncelik buna verilmesi lazımdı cok ilgisiz oyun yöneticileri bu konu hakkında
    katılıyorum patlama oranı %4 olan bi silah varmı dkc haricinde wf de fire rainde vardı patlaynca 600 dmg atıordu onu nerflediler hemen ama yaklaşk 3 4 yıldır aramızda olan item için hiç bi güncelleme yapılmamış anlam veremiyorum bende.

Yada nerfleri kaldirsinlar hak adaletli olucaksa tüm eski şeyler geri gelsin

Senior Member
    aynen öle portu oynadk nerf yedi asas oynadk nerf yedi warrior oynadk nerf yedi eşitlik olcaksa mageninde nerflenmesi lazım özellikle o Mageye Özel atak scnin kalkması lazım

Yaw zaten mage 2 prt iç içe oynuyordu kurianin 1 prt sine dayanamıyorlardı ve sadece mage rahat oynasın diye yapildi