Page 14 of 15 FirstFirst ... 412131415 LastLast
Results 131 to 140 of 148
    Senior Member
    Quote Originally Posted by SEBTURLAND View Post
    İtem zaten mantıksız uzaktan vursa patlıyor yakından vursa dediğin gibi makroyla patlama oranda artıyor
    ya makronun engellenmesi ya da düşürülmesi lazım
    aynen öle her yerden patlıyor patlamadıgı yer yok item item değil taramalı tüfek sanki

Junior Member
    bir nerf gelmelli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vf0rAliveDeatH View Post
    Merhaba, makro ve diğer konularda birşey söylemek doğru olmaz ama Dkc gerçekten sahip olmak isteyeceğim bir eşya
    herkes sahip olmak ister sana özel değil böyle oyunun üstünde bi item olursa kim istemezki ceketini atsan patlıyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by sho_HhatzMgN View Post
    herkes sahip olmak ister sana özel değil böyle oyunun üstünde bi item olursa kim istemezki ceketini atsan patlıyor
    Güldürdün Bence de güçlü item ama güncelleme gelecekse bile yere sabitleme özelliğine dokunulmaması lazım, itemi kıymetli yapan o zaten. Hasarında azaltmaya gitmeleri gerekiyor diye düşünüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by OLMSYDSNMZBYLE View Post
    DKC'nin en büyük olayı her 5-3lü oku yani 8 okun tek tek patlama oranı olması.Aksi olsa bu kadar patlamasına imkan yok 5-6 defa arka arkaya patladığı çok olmuştur hepimize
    işte bu yüzden ötürü bizde bu iteme bi nerf gelmesini talep ediyoruz yetkililer duyarsa tabi

Senior Member
    Kitleme özelligi yerine yavaşlatma olabilir kitlenince saten öldün birşey yapamıyosun bide o okcuda macro varsa hiç bir dk iteminde böyle özellik yok wariorların dkssinde bile 2x vuruyor sadece dkc hem 2x hemde kitliyor

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    2 kere 3-5 yapsa zaten 3-4 kere patlıyor

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Ya dkc dediğiniz okçunun en nadir itemi. Bırakın da biraz özellikli olsun. Zaten onu boş adam kullanamaz Çarı fulldür. Asas gelip bana 5K vuruyor. Ben de mi ağlayayım asasın crsine nerf gelsin diye!? Herkes kendi oynadığı jobu ilah yapıyor ya. Bitin artık. Gidin 2017 de açılan okçu sorunları konusunu okuyun az.

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    ya dkc dediğiniz okçunun en nadir itemi. Bırakın da biraz özellikli olsun. Zaten onu boş adam kullanamaz Çarı fulldür. Asas gelip bana 5k vuruyor. Ben de mi ağlayayım asasın crsine nerf gelsin diye!? Herkes kendi oynadığı jobu ilah yapıyor ya. Bitin artık. Gidin 2017 de açılan okçu sorunları konusunu okuyun az.
    kardeŞ sen ya oyunu oynamiorsun yada dkclİ bİrİne hİÇ denk gelmedİn Çok kil bİ İtem bu bahsettİmİz dkc denk gelede bİrİnİ gÖrÜrsÜn umarim sende bİr gÜn.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sho_HhatzMgN View Post
    kardeŞ sen ya oyunu oynamiorsun yada dkclİ bİrİne hİÇ denk gelmedİn Çok kil bİ İtem bu bahsettİmİz dkc denk gelede bİrİnİ gÖrÜrsÜn umarim sende bİr gÜn.
    Birader ben okçuyum zaten cz de her gün karşılaşıyorum merak etme.