Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53

Thread: -Descent-

Senior Member
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Daha önce her hangi bir yetenek için gereken yetenek puanı adedinde veya yerinde değiştirme yapıldı mı? Merakımdan soruyorum.
    Ben 15 senedir oynuyorum ve daha önce böyle bisey olduğunu gördüğümü hatırlamıyorum. (RLB geldiğinde aralara skiller eklenmişti ama bu diğer skillerin yerini değiştirmişmiydi hatırlamıyorum)
    Ama 83 lwl yaması(Fire Drake) oyuna eklendiğinde berserker skillini "confusion" (db priest 15 skilli) ile kapatabiliyorduk. Berserker atak yapamiyordu, tekrar atak yapabilmek icin cure ve echo gerekiyordu. Ayrıca "Echo" skillinin cooldown süresi yanılmıyorsam 2dk idi. Bu nedenlerden ötürü 83,55,10 kombinasyonu aşırı avantajlı değildi.
    Ne zamanki "confusion" berserker üzerinde pasif edildi, berserker warrior durdurulamaz bir hal aldı.(Cc skilini komple kaldırırsak parazit skilinin oyunda yaratacağı dengesizlikle örneklendirebilirim)
    Özetle oyunda "confusion" skilinin özelliğini pasif ederek oluşturulan dengesizlik ancak bu şekilde çözümlenebilir kanaatindeyim

Senior Member
    Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    Bir kere descent skili defansive skilidir gidipte başka bir yere eklemek mantık dışıdır
    ne çok ağlıyorsunuz anlamadım gitti

Şuan zaten olması gerektiği gibidir. Değiştirilmesi mantık dışı olucaktır.
    Muderus ta atack skilli, senin mantığınla onunda atack ta olması gerekiyor?

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BossHunter View Post
    Ben 15 senedir oynuyorum ve daha önce böyle bisey olduğunu gördüğümü hatırlamıyorum. (RLB geldiğinde aralara skiller eklenmişti ama bu diğer skillerin yerini değiştirmişmiydi hatırlamıyorum)
    Ama 83 lwl yaması(Fire Drake) oyuna eklendiğinde berserker skillini "confusion" (db priest 15 skilli) ile kapatabiliyorduk. Berserker atak yapamiyordu, tekrar atak yapabilmek icin cure ve echo gerekiyordu. Ayrıca "Echo" skillinin cooldown süresi yanılmıyorsam 2dk idi. Bu nedenlerden ötürü 83,55,10 kombinasyonu aşırı avantajlı değildi.
    Ne zamanki "confusion" berserker üzerinde pasif edildi, berserker warrior durdurulamaz bir hal aldı.(Cc skilini komple kaldırırsak parazit skilinin oyunda yaratacağı dengesizlikle örneklendirebilirim)
    Özetle oyunda "confusion" skilinin özelliğini pasif ederek oluşturulan dengesizlik ancak bu şekilde çözümlenebilir kanaatindeyim
    Ben de 2004' den beri oyunla haşır neşirim, örnek hatırlamadığımdan sormak istedim. Teşekkürler.

Senior Member
    Mevcut skillerin sadece yerleri değiştirilerek çözümlenebilir bir öneri için GM arkadaşlardan lütfen yorum bekliyorum

Senior Member
    2. Öneri tabi ki. arkadaşımızın kafa zehir gibi. :P
    Hell blade %400 vurmalı
    Descent 83 Attacak skill’i olmalı.

Senior Member
    kısacası wariorun skilinin içine edin descent masterda olsun batl atakda olsun hell blade berserkde olsun basic skildede 2 hp boster koyun pls

Senior Member
    Quote Originally Posted by sho_HhatzMgN View Post
    kısacası wariorun skilinin içine edin descent masterda olsun batl atakda olsun hell blade berserkde olsun basic skildede 2 hp boster koyun pls
    Telaşa kapılma, sadece ölümlü hale gelecek yine oynayabileceksin... tabi yerse

Senior Member
    ben telaşa kapılmıyorum belliki siz kapılmışsınız mageler olarak asasian karakter oynuyorum asasa getirdikleri nerfi bi portu görmüştür haricinde hiç bi şey gelmedi diğer karakterlere özellikle mageler yanaşılmıyor bile adamalr ölümsüz. stafla 2k dmg atan mage var

Bu nerfleme artık kukla gibi oldu canimiz sıkıldı asası nerfletelim canimiz sıkıldı kurianı nerfletelim warrioru nerfletelim yapmayin beceremiosaniz oynamayın herşey ilk haliyle güzeldi orjinalini sadece bi grup zevk alsın diye bozulacaksa diğer grup napsın. bıraksın o zaman. zaten bu karakterler test atılmiyormu .

Senior Member
    testi geçtim portuyu mındar ettiler en başta koymucaktınız çift pot basma yok üstü patlayınca 700 800 dmg atma testi yapanlar sanırsam internetten mesajlaşıyormuş test olurken