Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53

Thread: -Descent-

Senior Member

-Descent-

Descent skill'i, berserker warrior tarafından kullanılamayacak şekilde düzenlenmeli.
    Benim önerim;
    Desecent "Master 23" skill'i yapılmalı.
    Muderus "Master 20" ye çekilmeli,
    Shock Stun "Defance 45" 'e koyulmalı
    Provoke "Defance 50" olmalı
    Böylece ;
    Berserker 83
    Defance 55
    Master 10
    kombinasyonun önüne geçilmiş olunur.
    Yani hem berserkere hem descente hem evading (defance 55)e sahip olmak mümkün olmayacak. Eger berserker oyuncu illa descente sahip olmak isterse;
    83 berserker
    23 master
    42 defance vermek zorunda kalarak defance skill özelliklerinden feragat etmek zorunda kalacak.
    Bu hamle ile provoke ile canavarları toplayıp berserker ile kesme şansınıda yitirmiş olacak(Delos macrocuları)

2.öneri ise;
    Predator1987 nickli arkadaşın bahsettiği gibi descent skill'i ni atack skilleri arasına yerleştirmek.

Baska önerileri bekliyoruz...

Junior Member
    Öneriler güzel, değerlendirilmeli...

Senior Member
    Gerek yok bence şu an warrior hasarı normal. Magelerin nova menzili ve verdiği hasar düşürülmeli 10kmden nova atıyorlar. Okçunun her attığı ice lr tutmamalı.

Senior Member
    önce magenin 45 kmden vurdugu skilleri ve atak scleri kaldirsinlar portuyu düzenlesinler her karakterin içinden geçtiler

Senior Member
    Server
    KO -> Olympia
    Quote Originally Posted by ryuzakiel View Post
    Gerek yok bence şu an warrior hasarı normal. Magelerin nova menzili ve verdiği hasar düşürülmeli 10kmden nova atıyorlar. Okçunun her attığı ice lr tutmamalı.
    1 warrioru 2 tane okcu (3k üstü ataklıyız dkc'li ) kesemedik adam takıyor gab. bir de patlıyor. SS almasını hiç saymıyorum. 500 ice lr atmışızdır bir tanesi bile tutmadı. Emin misin her ice lr nin tuttuğuna?!

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Daha önce her hangi bir yetenek için gereken yetenek puanı adedinde veya yerinde değiştirme yapıldı mı? Merakımdan soruyorum.

Senior Member
    Dkcli macrocu okcularida 3 asas kesemedik dkcye bi nerf gelmesi şart 1 wsde 7 kere patladigini biliyorum vurdugu dmg olsun kitlemesi olsun patlama orani olsun çok yüksek oran oyundaki orantsiz itemlerden birisi

Senior Member
    Descent skill de defans 83 e koyun

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bir kere descent skili defansive skilidir gidipte başka bir yere eklemek mantık dışıdır
    ne çok ağlıyorsunuz anlamadım gitti

Şuan zaten olması gerektiği gibidir. Değiştirilmesi mantık dışı olucaktır.

Senior Member
    burada şunu sorgulamak lazım nacizane , oyunun dinamiklerinde alan skiline sahip job olarak önümüze sunulan warrior job kimin fikri ne düşünülerek böyle birşey yapıldı ? mageden fazla alan skili var neredeyse . zıplaması var kalkan takınca zaten ölümsüz def atack pointleri hiç girmiyorum oraya. ama mage 45 km den alan vuruyor doğru ne acı bir durum . 2000 yılında harpyleri proveke yaparak geçimini sağlayan warrior zamanla evrim geçirdi . güçlü farm slotları dönüyor . atack yönünden en güçlü job. haa pardon oyunda en çok masraf yapan ve TL bazında en değerlisi olan job. unutmamak lazım değil mi ? oyuncuların içinde maddi durumu iyi olan kesimin tercihinde olan ama gram zevk aldığını düşünmediğim bir olay bu . sırf en güçlü benim en yukarda benim demek için olabilecek bir durum. kıssadan hisse joblar arasında denge sağlamak için çalışmalar yapılmalı . hangi joba ne yapılacağı alenen ortada . ama pardon en çok harcama yapan job muaftı değil mi ?