Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Altar Karaktere Tıklandığında DC Problemi

En son Timed serverindaydım ve çıkıp Altar 3 veya diğerlerine girmeye çalıştım fakat karakter ekranında dc veriyor. Problem nedir ?

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    aresde öyleydi. bdw giremedik. kg.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    aresde öyleydi. bdw giremedik. kg.
    ne zaman bugun mü?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Probleminiz devam ediyor mu?
    Benimki devam ediyor yaklaşık 3 saattir. Hesapta 1den fazla karakterle denedim. DNS ayarlarını 4.2.2.1 - 4.2.2.5 yaptım olmadı 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptım yine olmadı. Otomatiğe getir deme zaten otomatikte girmediği için bunları denedim. Etkinliği geçtim bosslar gitti felankor gitti... Var mı yaptıklarım dışında bir çözümün ? Onu da deneyeyim yarın girerim en azından.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Benimki devam ediyor yaklaşık 3 saattir. Hesapta 1den fazla karakterle denedim. DNS ayarlarını 4.2.2.1 - 4.2.2.5 yaptım olmadı 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptım yine olmadı. Otomatiğe getir deme zaten otomatikte girmediği için bunları denedim. Etkinliği geçtim bosslar gitti felankor gitti... Var mı yaptıklarım dışında bir çözümün ? Onu da deneyeyim yarın girerim en azından.
    Aynı hesapta farklı bir karakterinize girebiliyor musunuz?

sorun giderildi teşekkürler.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Aynı hesapta farklı bir karakterinize girebiliyor musunuz?
    Yukarıda da belirttim hayır. Hesaptaki 3 charıma da erişimim yok. Karakter ekranında hepsinde enter yapınca dc oluyorum. Ben de acaba oyundan çıkarken buglı alanda mı çıktım ya da çok mu kalabalık diye düşündüm ilk başta diğer karakterleri denedim fakat yok hiçbirisine giriş yok.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Yukarıda da belirttim hayır. Hesaptaki 3 charıma da erişimim yok. Karakter ekranında hepsinde enter yapınca dc oluyorum. Ben de acaba oyundan çıkarken buglı alanda mı çıktım ya da çok mu kalabalık diye düşündüm ilk başta diğer karakterleri denedim fakat yok hiçbirisine giriş yok.
    Teyit etmek amacı ile belirttim. Modeminize reset atarak deneyebilir misiniz?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Teyit etmek amacı ile belirttim. Modeminize reset atarak deneyebilir misiniz?
    İlk yaptığım işti. Hocam gel seninle anlaşalım sen bu sorunu yetkisi olanlara ilet. Çünkü bu sorun 2-3 gündür akşam genel kitlelerin yaşadığı bir sorun discordda siz de birçok kişinin gelip girmiyor vs.vs. yazdıklarını görüyorsunuz. Senin bana söylediklerin ise zaten her dc probleminde yapılması gereken çözüm önerileri. Söylediğin ve söyleyebileceğin herşeyi denedim zaten Ha tek şunu söyleyebilirsin ISS arayıp yeni IP iste diyebilirsin ona da gerek yok çünkü sabit IP kullanmıyorum modeme reset attığım zaman yenisi atanıyor zaten.