Results 1 to 9 of 9

Oyun içerisinde çıkan KOD

Oyun içerisinde zaman zaman kod çıkıyor ve girilmesi isteniyor. Bu kodun işlevi nedir? Ne yaparsak bu kod gelmez? Kodu girmezsek ne oluyor? Genel manada bilgilendirme göremedim bir yerde o yüzden açıyorum

Senior Member
    premenium cekmen lazım premenium cekersen kod gelmez bronz pre den emin deilim.

Kodun gelmesinin kötü yanı ne? Yani Kod gelince girmezsem dc mi yiyorum? Bronz premium'dan emin olan birisi var mı? Premium almadan charımı pazara bırakamaz mıyım?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by hosmercim12 View Post
    Oyun içerisinde zaman zaman kod çıkıyor ve girilmesi isteniyor. Bu kodun işlevi nedir? Ne yaparsak bu kod gelmez? Kodu girmezsek ne oluyor? Genel manada bilgilendirme göremedim bir yerde o yüzden açıyorum
    En az Gold premium'a sahipseniz captcha kodu çıkmayacaktır.

Pazardayken kodu girmezsek bir şey oluyor mu? Teşekkürler

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Belirttiğiniz kod Captcha kodudur. Oyuna 24.09.2020 günü yapılan bakım ile eklenmiştir. Detayları aşağıdaki konuda bulabilirsiniz.

[Güncelleme Notları] 24.09.2020

Ek olarak;

- Captcha girişi yapılmadan maden ya da balıkçılık yapıldığı zaman eşya atmamaktadır.
    - Captcha sisteminde güncelleme yapılmış ve puanlama sistemi eklenmiştir.
    *Captcha çıktıktan 10 dakika sonra captcha girilmez ise +2 ceza puanı alınacak.
    *Captcha çıktıktan 10 dakika içinde captcha girilir ise -1 ceza puanı azalacak.

Puan Kesintisi İstisnaları;
    10 Dakika içinde captchayı girmek.
    Captcha ile giriş yapmak.
    Bronze üzeri bir Premium ile otomatik onay ya da Genie kullanımı.

50 Ceza puanına ulaştığınızda Moradon'a gönderilirsiniz, ceza puanınız arttıkça Captcha ekranı daha kısa sürede tekrar karşılaşacaksınız.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Belirttiğiniz kod Captcha kodudur. Oyuna 24.09.2020 günü yapılan bakım ile eklenmiştir. Detayları aşağıdaki konuda bulabilirsiniz.

[Güncelleme Notları] 24.09.2020

Ek olarak;

- Captcha girişi yapılmadan maden ya da balıkçılık yapıldığı zaman eşya atmamaktadır.
    - Captcha sisteminde güncelleme yapılmış ve puanlama sistemi eklenmiştir.
    *Captcha çıktıktan 10 dakika sonra captcha girilmez ise +2 ceza puanı alınacak.
    *Captcha çıktıktan 10 dakika içinde captcha girilir ise -1 ceza puanı azalacak.

Puan Kesintisi İstisnaları;
    10 Dakika içinde captchayı girmek.
    Captcha ile giriş yapmak.
    Bronze üzeri bir Premium ile otomatik onay ya da Genie kullanımı.

50 Ceza puanına ulaştığınızda Moradon'a gönderilirsiniz, ceza puanınız arttıkça Captcha ekranı daha kısa sürede tekrar karşılaşacaksınız.

b44enim anlamadığım -50 puan olunca maradona atacak ve tekrardan puanlanacak hapis cezası felan yok mu ? zindan felan

Senior Member
    bu caspha sistemini getirmekteki amaç nedir hile vb promlar kullananlar içinse neden bronz prenıum ustu alanlarda cıkmıyor gold dc prenium alanlar hile kullanmıyomu lütfen bir yetkili bu caspha sistemini neden getirdiklerini açıklayabilirmi çünkü baya can sıkıcı bir sistem kaç defa expe yattım bu caspha sıstemı yuzunden

Junior Member
    Captcha kodu kanka. Hileciler icin getirdiler ama daha sonra moradon gorevlerine duzenleme geldi aslında kalkması herkes icin iyi olur.