Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

juraid mountain defense tıklama saymaması

juraid mountain defense tıkladığım saymıyor 5 saniye geç tıkladım da ilk yazı cıktığında da tıkladım npcnin yanında tıkladım uzakta tıkladım karekteri oturtmadan tıkladım son 1haftadır ilk tıklayışta saymıyor 2.tıklayışta saymaya başlıyor ama iş işten geçmiş oluyor herhangi bir fps internet sorunuda yaşamıyorum herşey akıcı şekilde gidiyor sadece jr nin ilk tıklamasında sorunda yaşıyorum

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Genel olarak bir problem bulunmuyor, sunucuda sağ üst köşede bulunan saatten saati teyit ederek tıklamayı gerçekleştirebilirsiniz.

Junior Member
    öncelikle merhaba
    sunucu saatine bakıyorum evet hatta jr yazısı cıktıktan 5 saniye sonra tıklıyorum genede saymıyor ilk tıkladığım da bunu 1 haftadır yaşıyorum daha önce böyle bir sorun ile karşılaşmamıştım hiç

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by kayin1522 View Post
    öncelikle merhaba
    sunucu saatine bakıyorum evet hatta jr yazısı cıktıktan 5 saniye sonra tıklıyorum genede saymıyor ilk tıkladığım da bunu 1 haftadır yaşıyorum daha önce böyle bir sorun ile karşılaşmamıştım hiç
    Jr tıklamadan önce internet hızınızı ölçmeyi deneyebilirsin mesela çünkü sirius gibi yeni sunucularda girmeme rağmen böyle bir şey yaşamadım. Veya kısa bir video ekleyebilirseniz daha yönlendirme yapabiliriz.

Junior Member
    internet hızı ile alakalı olacağını sanmıyorum alt yapım fiber ve tek başıma kullanıyorum fps düşüklüğüde yok bilgisayarım tamamen yeni işlemcim ryzen 5 2600x ekran kartıda SAPPHIRE Radeon RX 5500 XT NITRO 2.tıkladığımda direk saymaya başlıyor ilk tıkladığımda hep problem oluyor malesef ve 2.tıkladığımda geç kalındığı için jr ye almadığı durumlar oluyor