Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Oyundan çıkınca açılan site hakkında

Oyundan çıkınca resmi site yıllardır bu internet explorer üzerinden açılıyor arkadaş yok mu bunun yolu yordamı varsayılan tarayıcı ile açılması için yada hiç açılmasın

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Internet Explorer Windows'un bir parçası olduğu için silinmemektedir. Ancak Internet Explorer 11 kapatabilirsiniz.

Windows özelliklerine ulaşmak için Windows 10 kullanıyorsanız, Denetim Masası > Program ve Özellikler yap. Sol tarafta ''Windows özelliklerini aç veya kapat'' bölümüne tıklayınız. Internet Explorer 11 yazısının yanındaki tik kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatınız.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ben de çok sinir oluyodum ona. Discord’da sormuştum bi arkadaş sağolsun söylemişti. Aşağıdaki yöntemi yaparsan oyunu kapattığında Internet Explorer sekmesi açılmıyor.

Başlat > çalıştır > regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows > CurrentVersion > App Paths > IEXPLORE.EXE

En son adımdakı IEXPLORE.EXE silecen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Internet Explorer Windows'un bir parçası olduğu için silinmemektedir. Ancak Internet Explorer 11 kapatabilirsiniz.

Windows özelliklerine ulaşmak için Windows 10 kullanıyorsanız, Denetim Masası > Program ve Özellikler yap. Sol tarafta ''Windows özelliklerini aç veya kapat'' bölümüne tıklayınız. Internet Explorer 11 yazısının yanındaki tik kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatınız.
    olay silinip silinmemesi değil neden ben varsayılan tarayıcı chrome seçmişken oyun ie de açıyor siteyi nerden linke tıklasam chromeda acılıyor knight online gene şaşırtmıyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Onu bilemiyorum. Ancak oyunla alakalı her şeyin Internet Explorer'a bağlı olması oyunu kapatınca da Internet Explorer üzerinden açılmasına pek şaşırmamak gerek diye düşünüyorum.

Oyundaki pus, laucher ekranı hep Internet Explorer'a bağlıdır.

Oyundan çıkınca diğer tarayıcılarla açılmasını sağlayacak bir eklenti gibi bir şey gelir mi ona bir şey diyemem.

Senior Member
    Evet çok sinir bozucu ama GamesDepot'un dediği gibi PUS ekranı bile ona bağlı.

Junior Member
    Ona bağlı olması normal 15yıllık oyun 15yıl önce sadece belki o tarayıcı vardı ama yıl artık 2021 maalesef buna güncelleştirme gelmesini beklemek gülünç gelmeyen ne güncelleştirmeler var o yüzden yapacak bişi yok